Kërkoni  "Samsung" 25 rezultate u gjetën.

0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi Remax per Samsung 1m. Ngjyra e bardhe

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe Samsung Belkin. Ngjyrat: e zeze dhe blu

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set koke dhe karikues Samsung. Ngjyra e bardhe

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi Samsung 1 m Remax Safe Charge Ngjyra e bardhe     

490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kabell Konvertor HDM1 me 2 koka

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Karikues dhe mbajtes per samsung ne 2 ngjyra

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi per android M8J012-BLK Fishe karikimi per iphone me gjatesi 1.2 m Ngjyrat: e bardhe, e zeze

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tablet Samsung Galaxy TAB II 7"  DC 1GHZ/8 GB Tablet Samsung eshte zgjidhja ideale qe ju jep mundesine te lundroni ne internet, te beni foto dhe te luani lojen e preferuar kudo qe ndodheni. Me nje dizajn shume elegant dhe me kornize fine, eshte nje pajisje e sofistikuar dhe njekohesisht shume komode per ta pasur me vete ne perditshmerine tuaj.

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J3 2017 (vitrine) Versioni Amerikan i Samsung Galaxy J3, i vitit 2017Telefon origjinal vitrine i ardhur nga USAne gjendje perfekte.

16 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J7 2017 (vitrine) Versioni Amerikan i Samsung Galaxy J7, i vitit 2017Telefon origjinal vitrine i ardhur nga USAne gjendje perfekte.

21 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy S7 2017 (vitrine) Versioni Amerikan i Samsung Galaxy S7, i vitit 2017Telefon origjinal vitrine i ardhur nga USAne gjendje perfekte.

33 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy S6 32GB (vitrine) Versioni Amerikan i Samsung Galaxy S7, i vitit 2017Telefon origjinal vitrine i ardhur nga USA ne gjendje perfekte.

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung S7 32GB (i perdorur)Samsung S7  me kapacitet 32 GB eshte nje telefon me super parametra.I perdorur, por ne gjendje te shkeqyer. Ekran 5.1 inch sUPER aMOLED me rezolucion 1440 x 2560 pixels. Foto cilesore dhe RAM 4 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12 MG Pixel dhe Front Selfie 5 MG PixelVjen pa kuti por me karikues dhe kufje.

31 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung S7 Edge 32GB (i perdorur)Samsung S7 Edge me kapacitet 32 GB eshte nje telefon me super parametra.I perdorur, por ne gjendje te shkeqyer. Ekran 5.5 inch dual edge Super AMOLED me rezolucion 1440 x 2560 pixels. Foto cilesore dhe RAM 4 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12 MG Pixel dhe Front Selfie 5 MG PixelVjen pa kuti por me...

41 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung S8 64GB (i perdorur)Samsung S8 me kapacitet 64 GB eshte nje telefon me super parametra.I perdorur, por ne gjendje te shkeqyer. Ekran 5.8 SUPER AMOLED, me nje karte SIM Nano, me rezolucion 2960 x 1440 pixels (Quad HD+). Foto cilesore dhe RAM 4 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12 MG Pixel dhe Front Selfie 8 MG PixelVjen pa kuti...

57 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J3 (2017) J330F Samsung Galaxy J3 i vitit 2017 me kapacitet 16 GB eshte nje telefon me super parametra.Ekran 5 inch,  me rezolucion 1280x720 px. Foto cilesore dhe RAM 2 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 5 MG Pixel

20 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J3 (2016) J320F Samsung Galaxy J3 i vitit 2016 me kapacitet 8 GB eshte nje telefon me super parametra.Ekran 5 inch,  me rezolucion 1280x720 px. Foto cilesore dhe RAM 1.5 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 8 MG Pixel dhe Front Selfie 5 MG Pixel

16 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J5 (2017) Dual SIM J530F Samsung Galaxy J5 i vitit 2017 me kapacitet 16 GB, eshte nje telefon me super parametra.Ekran 5.2 inch,  me rezolucion 1280x720 px. Foto cilesore dhe RAM 2 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 13 MG Pixel. Me 2 karta Sim.

26 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J7 (2017) Dual Sim J730F/DS Samsung Galaxy J7 i vitit 2017 me kapacitet 16 GB, eshte nje telefon me super parametra.Ekran 5.5 inch,  me rezolucion 1920x1080 px dhe RAM 3 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 13 MG Pixel. Me 2 karta Sim.

33 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J5 (2016) J510 Samsung Galaxy J5 i vitit 2016 me kapacitet 16 GB, eshte nje telefon me super parametra.Ekran 5.2 inch,  me rezolucion 1280x720 px. Foto cilesore dhe RAM 2 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 5 MG Pixel.

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Celular Dual Sim Samsung 1207Celular Samsung shume praktik dhe rezistent. Me bateri qe zgjat shume. Me 2 karta Sim dhe me shume funksione si kalendar, alarm, menaxher filesh, rregjistrues zeri, makine llogaritese etj. Mban bateri deri ne 30 dite standby dhe 15 ore kohe komunikimi.Permsat e ekranit: 1.52 INCH

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tablet Android  7 inch Tab 6 me Sim KarteTablet Android me ekran me madhesi 7" dhe rezolucion te larte

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J7 Prime 2 (2018) 3GB/32GBSamsung Galaxy J7 i vitit 2018, modeli Prime 2 me kapacitet 32 GB, eshte nje telefon me super parametra. Ekran 5.5 inch,  me rezolucion 1920x1080 px dhe RAM 3 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 13 MG Pixel.

37 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Printer Samsung Laser Xpress, modeli SL-M2026Printer shume cilesor dhe i shpejte i markes  Samsung Laser Xpress, modeli SL-M2026Mund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wireless.Thjesht shtypni butonin One Touch Screen Print per te printuar gjithcka që shihni ne ekran

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

 PRINTER SAMSUNG MULTIFUNKSION  M2070 SKANER, FOTOKOPIE 20PPM  Printer shume cilesor dhe i shpejte i markes  SamsungMund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wireless.

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 25 nga 25 produkte

Sipër