Kërkoni  "USB" 47 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Kasetofon per makinen CDX-G1050UKasetofon per makinen DVD/MP4/DIVX/VCD/CD/MP3 . Mbrojtje elektronike ndaj lekundjeve dhe telekomande per komandim ne largesi.Telekomande per komandim ne largesi.

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon per makinen CDX-6262EKasetofon me radio/USB/SD/MP3 per makinen .Telekomande per komandim ne largesi.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon per makinen CDX-GT565U Kasetofon me Radio/USB/MP3 /CD/DVD/MPEG4/SD/AUX per makinen . Mbrojtje elektronike ndaj lekundjeve dhe telekomande per komandim ne largesi. Telekomande per komandim ne largesi.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KV1406Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KV1402Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KV1408Nje kasetofon me bluetooth, USBÃÃà dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin. Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini MP3 player SDNje mini MP3 player shume i vogel dhe praktik per tu mbajtu kudo me vete. Mban deri ne 10 ore bateri gje e cila ju jep mundesi te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo dhe ne cdo kohe.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe cigare per makinen me 3 dalje 12v/24 v dhe 1 porte USB

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe cigare per makinen me 2 porta dalese USB

590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini Boks me bluetooth X6 Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni. Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja (radio, smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj). Gjithastu  mund te degjoni muzike direkt nga USB-ja, karta e memorjes apo te degjoni edhe Radio. Karikohet per 2 ore dhe mund te luaj muzike deri ne 3 ore rresht

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Adaptor per thithjen e valeve Wireless me usbAdaptor per thitje te valeve te wireless deri ne 60 metra Ngjyra: e zeze Ne paketim perfshihet usb dhe adaptori per valet

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bokse me bluetooth,radio,usb,memory card dhe lidhet me kompjuter,tv etj., 150w

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini Boks me bluetooth me llampe LED Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni. Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja (radio, smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj). Gjithashtu  mund te degjoni muzike direkt nga USB-ja, karta e memorjes apo te degjoni edhe Radio. Karikohet dhe mund te luaj muzike deri ne 4 ore rresht

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Amplifikator per bokse omik 4-8 ohm Input Signal: FM / MP3 / CD / DVD / VCD Voltazhi : DC12V / AC220V Output power: 100 â 200 W Suporton : USB, SD Memory Card, FM Permasat : 20x25.5x6.2 cm

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

- Amplifikator profesional - Rated Impedance : 4-8Ω - Remote Control - Frekuenca : 50-60Hz - SNR : 91-100 dB - 2 kanale, USB, SD - Output Power : 100-200W

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Subwoofer per ambjentin dhe makinen 10 inch 300 W me Radio/USB/TF Card/TelekomandeFuqia: 300 W I vetamplifikuar Mund ta perdorni kudo Ne paketim perfshihen edhe fishat lidhese

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon universal me GPS Navigator Xpung 6.5 ''Kasetofon me GPS me Ekran 6.5 inch  me ekran me touch Suporton DVD/DIVX /VCD /WMA/MP3/CD/R/RW Dalje per Mini kartë SD

28 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe e cila e kthen porten tuaj e zakonshme te smartphone android ne nje dalje USB. Ngjyra e zeze

390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi me 2 dalje USB per makine metalike

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Koke karikimi me dalje USB ipad

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

USB Micro Line 16 GB Intenso Nje usb shume praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete Kapaciteti: 16 GB Ngjyra: e zeze

1 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

USB 16 GB Platinet Nje usb praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete. Kapaciteti: 16 GB Ngjyra: e zeze, blu, e kuqe

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mp3 me bluetooth per makinen dual USB/SD KCB-618Nje MP3 me bluetooth per makinen tuaj, i cili funksionon edhe si Mp3, edhe si karikues per telefonin tuaj. Me 2 Porta USB, me degjoni muzike me USB karikoni telefonin por edhe flisni me kufjen bluetooth kur jeni ne makine.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon me USB/SD SE-M3-P17Kasetofon prer makinen me USB dhe Karte SD Me ekran te madh LCD. Pranon formatet MP3 / WMA .

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon me USB/SD ElementKasetofon prer makinen me USB dhe Karte SD Me ekran te madh LCD. Me telelomande Pranon formatet MP3 / WMA .

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mp3 me bluetooth per makinen dual USB BT-S650 Me 2 Porta USB, me degjoni muzike me USB karikoni telefonin por edhe flisni me kufjen bluetooth kur jeni ne makine. E pajisur me telekomande qe kontrollon volumin dhe i pergjigjet telefonatave. Me rrotullim 45 grade

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon USB/SD/AUX S6082 Kasetofon prer makinen me USB dhe Karte SD Me ekran te madh LCD. Fuqia: 50 W X 4

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 47 produkte

Sipër