Kërkoni  "bluetooth" 73 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Kufje me Bluetooth Omega R400 Kufje me bluetooth  me qartesi maksimale ne degjim dhe ze.Stand by: deri ne 110 ore E qendrueshme 4 ore bisedeShume e rehatshme dhe komode per veshin.Punon me pajisjeBluetooth Garancia: 6 muaj

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kufje me bluetooth OMEGA R320 Kufje bluetooth 3.0 me 3 butona per tu pergjigjur ne telefon dhe rregullimin e volumit.- Stand by 75 ore - E qendrueshme 2 ore bisede- Shume e rehatshme dhe pershtatet me veshin lehtesisht.- Punon me pajisje BluetoothGarancia: 6 muaj

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 per makinen me Bluetooth dhe karikues telefoni multifunksional Ju mund te kryeni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen, pa patur nevoje per fisha nderlidhese. Telekomande e cila ju vjen ne ndihme per te hapur ose mbyllur telefonata, nderrim i muzikes ose i kaneleve te frekuencave radiofonike EQ (equalizer i cili sherben per...

2 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 dhe Karikues multifunksional per telefona dhe tableta. Ju mund te kryeni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen. Telekomande e cila ju vjen ne ndihme per te hapur ose mbyllur telefonata, nderrim i muzikes ose i kaneleve te frekuencave radiofonike EQ (equalizer i cili sherben per balancimin e audios)

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 Bluetooth dhe Karikues per telefonin. Ju mund te kryeni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen, pa patur nevoje per fisha nderlidhese. Telekomande, 1 porte USB e cila sherben per te karikuar celularin ose per te degjuar muzike dhe 1 porte per lidhje me sistemin Audio te kufjeve te telefonit

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3  Karikues multifunksional per telefonin. Ju mund te kryeni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen. Telekomande dhe 1 porte USB e cila sherben per te karikuar celularin ose per te degjuar muzike

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 dhe Karikues per telefonin. Ju mund te kryeni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen. Telekomande, EQ (equalizer i cili sherben per balancimin e audios) 2 porta USB te cilat sherbejne njera per te karikuar celularin dhe tjetra per te degjuar muzike

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 Bluetooth dhe Karikues per telefonin G7 Ju mund te kryeni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen, pa patur nevoje per fisha nderlidhese. Cilesi e larte audio

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Degjoni muzike me cilesi maksimale nga kompania Spanjolle Energysistem. Muzike pa kabull

4 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Degjoni muzike gjate gjithe dites. Harroni kabullat. Ky produkt eshte teper praktik dhe mund ta mbani kudo me vete

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ora Smart U8 me Bluetooth Nepermjet kesaj ore, e cilat lidhet me telefonat Android dhe Apple, ju mund te njoftoheni per cdo gje qe ndodh ne telefonin tuaj.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KV1406Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KV1402Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KV1408Nje kasetofon me bluetooth, USBÃÃà dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin. Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mp3 me bluetooth per makinen dual USB/SD 590 Nje MP3 me bluetooth per makinen tuaj,  i cili funksionon edhe si Mp3, edhe si karikues per telefonin tuaj. Me 2 Porta USB, me degjoni muzike me USB karikoni telefonin por edhe flisni me kufjen bluetooth kur jeni ne makine. E pajisur me telekomande qe kontrollon volumin dhe i pergjigjet telefonatave.

2 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mp3 me bluetooth per makinen USB/SD/AUX KB-502B Nje MP3 me bluetooth per makinen tuaj,  me cilesi te larte zeri, muzike me cilesi transmetimi ne radio FM. MP3 ka ekran LCD dhe suporton karta memorje SD nga 1-8GB. Suporton formatet SD/MMC/TF. 1 porte USB E pajisur me telekomande qe kontrollon volumin dhe i pergjigjet telefonatave.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kufje me Bluetooth Kinvale 205S Kufje me Bluetooth, e cila  ju lehteson ne jeten tuaj te perditshme. Mund te degjoni muzike ose te flisni ne telefon duke i pasur duart e lira dhe pa perdorur fisha. Lidhet njekohesisht me 2 pajisje dhe ju mund t'u pergjigjeni telefonatave nga njera pajisje ose tjetra.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Boks muzike X3 mini  per te degjuar muzike kudo qe ndodheni. Lidhet permes wireless dhe Bluetooth me pajisjet tuaja (smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj). Suporton USB dhe TF card deri ne 16GB ( e pa perfshire ne paketim)

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini Boks me bluetooth X6 Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni. Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja (radio, smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj). Gjithastu  mund te degjoni muzike direkt nga USB-ja, karta e memorjes apo te degjoni edhe Radio. Karikohet per 2 ore dhe mund te luaj muzike deri ne 3 ore rresht

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bokse me bluetooth,radio,usb,memory card dhe lidhet me kompjuter,tv etj., 150w

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates Aktiviteti ZS102 Nje mates aktiviteti i cili ju tregon per aktivitetet qe keni bere gjate dites. idhet permes bluetooth me smartphonin tuaj dhe ju njofton per thirrjet dhe mesazhet qe keni ne telefon, si dhe ne aplikacionet Whatsapp dhe Wechat.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kufje me Bluetooth dhe Bateri e jashtme 8400 mAh KinvaleSet 2 ne 1:Kufje me Bluetooth dhe Bateri e jashtme 8400 mAh Kinvale, nje set Ideal per ata qe jane ne udhetim gjithe kohes. Kufjen mund ta kakrikoni perms baterise se jashtme kudo qe shkoni. Ndersa perms baterise  jashtme mund te karikoni telefonin tuaj apo cdo pajisje tjeter qe karikohet nepermjet...

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini Boks me bluetooth me llampe LED Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni. Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja (radio, smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj). Gjithashtu  mund te degjoni muzike direkt nga USB-ja, karta e memorjes apo te degjoni edhe Radio. Karikohet dhe mund te luaj muzike deri ne 4 ore rresht

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates Aktiviteti Y2 me bluetooth Nje mates aktiviteti i cili ju tregon per aktivitetet qe keni bere gjate dites. Ka pamjen e nje ore dhe eshte funksionale duke treguar oren e sakte dhe daten.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Boks me bluetooth New Rixing HYBT820. Ngjyra e zeze

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Boks me bluetooth N3

2 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mp3 me bluetooth per makinen dual USB/SD KCB-618Nje MP3 me bluetooth per makinen tuaj, i cili funksionon edhe si Mp3, edhe si karikues per telefonin tuaj. Me 2 Porta USB, me degjoni muzike me USB karikoni telefonin por edhe flisni me kufjen bluetooth kur jeni ne makine.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 73 produkte

Sipër