Kërkoni  "celular" 41 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Marka: BluModeli: Studio Energy 2Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)Garancia: 12 muaj

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Marka: BluModeli: Vivo XLDual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)Garancia: 12 muaj

31 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Marka: BluModeli: Studio One PlusDual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)Garancia: 12 muaj

33 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Marka: BluModeli: Win HD LTEDual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)Garancia: 12 muaj

19 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Celular Nokia C105Nje Celular shume praktik dhe rezistent. Bateria zgjat shume, deri ne 13 ore kohe bisede dhe 840 ore stanbyMe 1 karte SIM dhe rrjet 2G.Drite flesh per naten, ore dixhitale, makine llogaritese, kalendar, lojra

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X5 Max DUAL SIM Doogee me  2 karta Sim me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit Rrjetet:  3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 Pixles Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android v6.0 RAM: 1GB

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee Y6C DUAL SIM Doogee me  2 karta Sim me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 8MP

15 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X5 Max Pro DUAL SIM Doogee me  2 karta Sim me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 8MP  me drute flash

12 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xiaomi Redmi 4 DUAL SIM Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 13MP  Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1920x1080 PX Rrjetet:  4G/3G/2G

23 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xiaomi me  2 karta Sim Rrjetet:  4G/3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 PX Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow RAM: 2GB Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 13MP 

18 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee Shoot 2 DUAL SIM 1GB RAM / 8GB ROMme 2 karta Sim Rrjetet: 3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 PX Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android 7.0 Nougat RAM: 1GB Memorja e brendshme: 8GB

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee Shoot 2 DUAL SIM 2GB RAM / 16GB ROMMe 2 karta Sim Rrjetet: 3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 PX Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android 7.0 Nougat RAM: 2GB Memorja e brendshme: 1+GB Kamera paresore: 5MP + 5 MP (Kamera e dyfishte paresore 5MP+5MP me zoom dixhital 8x)

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Celular Dual Sim ONXA B95 permsat e ekranit: 1.77 INCH Me 2 karte SIM Me bluetooth Me radio Memoria e brendshme: 32 MB Kamera: 0.08 MP Kapaciteti i Baterise: 600 mAh

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X30 3G Dual Sim me 4 kamera Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me 4 kamera per te realizuar fotot dhe selfiet perfekte. Me ekran  5.5" i harkuar me cilesi HD dhe me Kamera selfie e dyfishte 5MP+5MP dhe kamera kryesore e dyfishte 8MP+5MP . Karta SIM: 2 karta SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: RAM 2 GB

11 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X20 L 4G Dual Sim Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore te dyfishte dhe kamera selfie per foto te shkelqyera. Me ekran  5.0" me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 dhe procesor QuadCore 1.3GHZ Me Rrjeti 4G per internet shume te shpejte. Karta SIM: 2 karta SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: RAM 2 GB

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

HomTom HT17 PRO Dual SIM 4GNje celular origjinal Homtom me super parametra. I pajisur me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit. Me 2 karta Sim dhe me rrjet 4G per internetin RAM: 2GB Memorja e brendshme: 16GB

14 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

HomTom HT17 Dual SIM 4G Nje celular origjinal Homtom me super parametra. I pajisur me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit. Me 2 karta Sim dhe me rrjet 4G per internetin RAM: 1GB Memorja e brendshme: 8GB

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Celular Vkworld Stone V3S Dual Sim Celulari Vkworld eshte nje zgjedhje ideale per ata qe kerkojne nje telefon shume te forte dhe rezistent ndaj pluhurave, goditjeve apo temperaturave. Me 2 karta SIM

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X7 Pro Dual SIM 4G Doogee X7 eshte nje smartphone me super parametra me nje memorie te brendshme prej 16GB dhe ka vend per kart memorie deri 32GB. Karikohet 25% me shpejte fale sistemit te permirsuar se baterise. Ekrani: 6 inch Karta SIM: 2 karta SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: RAM 2 GB

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X9 Pro Dual SIM 4G Nje telefon i markes Dooge me dy karta qe suporton rrjetin e internetit 4G. Ky model vjen  me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit. Me memorie te brendshme 16 Gb dhe me 2 GB Ram. Ekrani: 6 inch Karta SIM: 2 karta SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: RAM 2 GB

15 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Celular Vkworld V3 Max  Dual Sim Celulari Vkworld eshte nje zgjedhje ideale per ata qe kerkojne nje telefon rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve. Telefoni eshte me nje strukture te tille qe eshte rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve. Me 2 karta SIM

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Celular Vkworld V3 IP68 Triple SimCelulari Vkworld eshte nje zgjedhje ideale per ata qe kerkojne nje telefon rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve. Me 3 karta SIM Me bateri 3000mAh qe mban deri ne 72 ore perdorim dhe mbi 30 dite standby.

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blackview R6 3GB/16GB Marka: Blackview Sistemi Operativ:Android RAM (Shpejtesia):3 GB ROM (Kapaciteti):16 GB

17 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blackview Dual Sim BV5000 2GB/16GBNje smartphone i markes Blakview me super parametra, kundra lageshtires, kundra pluhurave dhe me 2 karta sim. Me bateri shume te fuqijshme dhe sherben edhe si karikues per nje tjeter smartphone. Ekrani: 5 inch Me 2 karta Sim RAM (Shpejtesia):2 GB ROM (Kapaciteti):16GB (Suporton karte memorie deri ne 32 GB)

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Celular Dual Sim Leagoo D1Nje Celular shume praktik dhe rezistent.Bateri qe zgjat deri ne 30 dite standby Me 2 karte SIM

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lenovo Dual Sim A616 4G Telefon Lenovo A616 me parametra te shkelqyera. Me ekran  5.5" me cilesi HD, me Sistem Andorid 4.0 dhe me memorie te brendshme 32GB. Permasa e Ekranit (inch): 5.5" Me 2 karta Sim

12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Telefon Leagoo me 2 Karta SIM dhe me parametra te shkelqyera.Me ekran  5 " me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 dhe procesor Quad-Core. Me bateri shuem te fuqijshme 4000 mAh. Mban bateri deri ne 56 ore perdorim normal  dhe deri ne 27 dite standby.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 41 produkte

Sipër