Kërkoni  "dsp" 53 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese elektrike agrumesh DSP KJ1006 Shtrydhese agrumesh, per te perfituar ne cast leng te fresket te agrumeve, te tilla si: portokalle, mandarina, limona, qitro etj.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1001 Hekur rrobash Pllaka me material qeramike, me sistem vetpastrimi, me material qe nuk ngjit dhe nuk demton veshjet. Fuqia:2000 wat Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese DSP KM4002   Grirese e markes DSP per te prere dhe pregatitur ne pak caste gatimet tuaja te preferuara. Fuqia ne Watt: 200 V Me dy thika çeliku per nje prerje te pershtatshme te perimeve.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ibrik elektrik DSP KK1008Ibrik elektrik i markes DSP material shume cilesor celik inoks. E ngroh ujin brenda 5 minutash dhe ka kapacitet  mbajtes 1.2 litra. Me filter te levizshem per filtrimin e ujit. Me funksion rrotullues 360 grade.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1036 Pllaka e hekurit eshte material qeramike. Fuqia:2000 wat Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml. Me sistem vetpastrimi. Material qe nuk ngjit dhe nuk demton veshjet. Me mundesi per hekurosje vertikale Garancia:6 muaj

3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blender 4 ne 1 DSP KM1003 Blender shume cilesor me thika dhe tehe celiku me 4 funksione ne nje pajisje te vetme. Ideale per te pregatitur smoothie apo gatime te ndryshme shume shpejt. Blender dore, me gote, rrahese dhe nje ene mbajtese me mililitra.  

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blender 4 ne 1 DSP KM1004 Blender shume cilesor me thika dhe tehe celiku me 4 funksione ne nje pajisje te vetme. Ideale per te pregatitur smoothie apo gatime te ndryshme shume shpejt. Blender dore, me gote, rrahese dhe nje ene mbajtese me mililitra.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Thekese buke DSP KC2002 Thekese buke e markes DSP me 2 hapesira per thekjen e bukes ne menyre te shpejte dhe te njetrajtshme ne te dy anet. Mbyllje automatike dhe dalje e fetes se bukes automatikisht.Koha e thekjes eshte 1-2 minuta.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mikser Brumatrice DSP KM3015 Nje mikser per te perzjere brumin, me tas te inkorporuar elektrik me material çeliku dhe inoksi me veshje qe nuk ngjit, me te cilin mund te pregatisni brumera te ndryshem per buke, pica etj. Me nje dizajn unik, ky eshte nje aksesor mjaft i nevojshem ne kuzhine.

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze DSP KB-2002 Friteze shume cilesore e markes DSP, per te skuqur patate apo ushqime te tjera. Pastrohet lehtesisht, dhe ka material qe nuk ngjit. Me nje dizajn elegant me ngjyre te zeze ne forme katrore. Hapje e menjehershme permes nje butoni ne pjesen e perparme.

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze Air Fryer DSP KB-2020 Friteze shume cilesore e markes DSP, e cila ndryshe nga fritezat e zakonshme, pregatit ushqimet tuaja te preferuara duke perdorur vetem nje luge vaj, fale sistemit te qarkullimit te ajrit dhe nxehtrsise qe ben te mundur gatimin e shpejte dhe te shendetshem te produkteve. Pastrohet lehtesisht dhe ka material qe nuk ngjit.

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kek pjekese DSP KC1114 Pajisje per te bere kekun, e markes DSP, e cila punion me korent dhe pregatit kekun tuaj te preferuar ne vetem 20 minuta. Mjafton te vendosni masen, te mbyllni kapakun, ta vendosni ne prize dhe do e keni gati shume shpejt kekun. Me material 100% qeramik qe nuk ngjit.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ibrik elektrik DSP KK1006 Ibrik elektrik i markes DSP material shume cilesor xham dhe me bazament celik inoks. E ngroh ujin brenda pak minutash dhe ka kapacitet  mbajtes 1.2 litra. Me funksion rrotullues 360 grade.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mikser Dore DSP KM2002 Mikser dorte e e markes DSP, nje aksesor mjaft i nevojshem per kuzhinen tuaj. Me 5 nivele shpejtesie dhe me fuqia 200wat.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator dhe masazhator  5 ne 1 DSP 8003Nje pajisje multifunksionale per kujdesin personal qe cdo femer duhet ta kete. E pajisur me 5 koka te ndryshme, kjo pajisje sherben si depilator, si masazhator,si pastrues fytyre dhe ka koke per pedikyr. Ne nje paketim shume elegant, e pershtatshme edhe per dhurate.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makineri per shkrirjen e dyllit DSP F-70004Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. I pershtatshem per te gjitha llojet e dylleve: Depilim i forte, rrip i depilimit, depilim parafine. Ndihmon ne heqjen e qimeve nga krahet, kembet, nen krahet dhe zonen e bikinit.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje Avulli per fytyren DSP F-70011Nje pajisje me avull per pastrimin e thelle te fytyres, qe cdokush duhet ta kete. Pajisja ben hapjen e poreve dhe pastrimin ne thellesi duke i dhene fytyres shkelqim, rifreskim dhe vitalitet.Koha keshilluar e perdorimit te avullit: 10-15 minuta, ne varesi te lekures tuaj.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pastrues me vakum per fytyren DSP T-8005Nje pasjisje per pastrimin e thelle te fytyres, permes procesit te dermoabrazionit dhe vakumit, qe largon pikat e zeza, largon qelizat e vdekura, hap poret dhe ben pastrimin e thelle te lekures ne vetem pak minuta.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ibrik elektrik DSP KK1114Ibrik elektrik i markes DSP material shume cilesor celik inoks. E ngroh ujin brenda 5 minutash dhe ka kapacitet  mbajtes 1.7 litra. Me filter te levizshem per filtrimin e ujit. Me funksion rrotullues 360 grade.Fuqia: 1850-2200w

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hekur me avull per hekurosje vertikale DSP KD6017Nje hekur me avull per te realizuar hekurosje shume efikase vertikale te rrobave tuaja, duke ju kursuer shume kohe. Me depozite me kapacitet 2.1 lt.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Zierese Vezesh DSP KA5002Nje pajisje e cila i pregatit vezet ne vetem pak minuta ne menyren qe deshironi. Mund te zieni 7 veze njekohesisht ne nje kohe nga 8-10 minuta. Shume praktike dhe lehteson pune ne kuzhinen tuaj, per mengjese plot shije dhe te shendetshem

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese Mishi DSP KM5022 Grirese mishi e markes DSP modeli KM5022 eshte nje dner pajisjet me te nevojshme ne kuzhinen tuaj.Pjesa e tabakase eshte alumini ndersa thikat shume te mprehta celik stainless steel.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator dhe pastrues fytyre 8 ne 1 DSP E80001Nje pajisje multifunksionale depilator dhe pastreus fytyre per kujdesin personal qe cdo femer duhet ta kete. Pastruesi i fytyres permban 5 koka te ndryshme per: pastrim, heqjen e lekures se vdekur, heqjen e pikave te zeza, masazhim etj. Depilatori ka 3 koka te ndryshme per depilim perfekt.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster DSP E10004Nje pjaster shume efikase me pllaka qeramike e markes DSP e cila ju ndihmon te drejtoni floket shume shpejt dhe ne menyre shume efikase. Me kabell rrotullues 360 grade me gjatesi 2m.  Me Rregullator dixhital temperature,ekran LCD dhe touch screen.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bluajtese kafeje dhe erezash DSP KA3001 Bluajtese dhe Grirese elektrike e markes DSP, te cilen mund ta perdorni per te bluar kafen ose ereza te ndryshme ne kokrriza apo ne forme pudre te holle. Pajisja eshte material  shume cilesore celik inoks.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grile dhe Waffle Maker 2 ne 1 DSP  KC1051ANje pajisje shume e nevojshme per kuzhinen tuaj me 2 funksione si grile dhe waffle maker, ne te cilen mund te pregatisni sanduice, toste, te piqni mish si dhe shume gatime te tjera te shijshme. Me nderrimin e pllakave  pjekese ju mund te beni edhe embelsira waffle ne vetem pak minuta.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

 Makine rroje dhe qethese DSP F-90037Nje makine qethese dhe rroje me korrent me material shume cilesor inoks dper te stiluar mjekren tuaj ne menyre te shpejte dhe shume efikase.Me motor te fuqijshem. Me disa krehra te ndryshme per ti pershtatur me gjatesine qe ju nevojitet.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 53 produkte

Sipër