Kërkoni  "first austria" 34 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Set mikser First Austria FA-5273Nje set shume I nevojshem per kuzhinen tuaj I cili permbaj 3 lloje mikserash te ndryshme dhe shume funksionale per gatimet tuaja. 2 nivele shpejtësi Tehe Stainless steel Fuqia 300W

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Thekese buke First AustriaFuqia : 750WGarancia: 6 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje per berjen e bukes First Austria FA-5150-2 Berese buke shume cilesore me 12 programe gatimi. Kapaciteti:  750 â 900g E pajisur me nje ekran te madh LCD

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje per berjen e bukes First Austria FA-5152-2 Berese buke shume cilesore me 12 programe gatimi. Kapaciteti:  900 â 1200g Fuqia 800 W. E pajisur me nje ekran te madh LCD

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Multicooker First Austria FA-5135Tenxhere multifunksionale me 8 programe te ndryshme automatike per te pregatitur gatime te larmishme, nga orizi, tavat, supat, embelsira etj. Material qe nuk ngjit Me funksion te ngrohjes se gatimeve

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Presioni dhe Multicooker  First Austria FA-5130Tenxhere presioni multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje Me valvule sigurie dhe sisteme multi sigurie Material shume cilesor qe nuk ngjit

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set blender dore First Austria FA-5272-2Set blender shume e nevojshme per gatimet tuaja 2 nivele shpejtesie

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tave pjekje First Austria FA-5109Tave per nje pjekje e cila sherben per gatime te ndryshme Me material kunder ngjitjes. Me termostat qe ben kontrollin e energjise dhe temperatires. Me 5 nivele gradimi te nxehtesise.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hekur rrobash First Austria FA-5629-4Hekur rrobash me pllake qeramike Me tregues te nivelit të ujit Me funksion te sperkatjes me uje Hekurosje me avull horizontle ose vertikale Fuqia: 2200W

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze First Austria FA-5050-1 Fuqia: 2200W Kapaciteti: 3.5 litra Kontroll i temperatures Veshje kundra ngjitjes Pastrim i thjeshte

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese frutash dhe perimesh First Austria FA-5206-1 Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Me material çelik dhe inox Fuqia: 700 Watt 2 nivele shpejtesie

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze First Austria FA-5057Marka: First Austria Modeli: FA-5057 Fuqia: 1800W Kapaciteti 2.5 litra E pajisur me nje xham transparent nga ku mund te shikoni si po ecen procesi i gatimit Kontrollues temperature me tregues Garancia: 6 muaj

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fshese me korent me vakum First Austria FA-5546-3 Nje fshese me korent shume profesionale e cila eleminon pluhurat dhe papastertine ne shtepine tuaj.Pastron cdo siperfaqe si edhe mobiljet tuaja me pastrim ne te thate ose me avullMe sistem TurboFiltrim i dyfishte i ujitSistem Fryerje dhe thithje

13 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blender First Austria FA-5243Marka: Firt Austria Modeli: FA-5243 Fuqia:  300W Kapaciteti: 2*0.6 litra Ky blender ka ne paketim edhe dy gota me kapake dhe doreze mbajtese. Materiali i thikave celik qe nuk nxihet. Baza e blenderit celik, ndersa pjesa e gotes plastike Me nje nivel shpejtesie Shume  e lehte per tu perdorur Garancia: 6 muaj

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese agrumesh First Austria FA-5225-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5225-2 Fuqia:  40W Kapaciteti: 1 liter Me sistem vetendezes. Me Kapak dhe ene transparente. Shume  e lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar. Garancia: 6 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Plitke  First Austria FA-5082-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5082-2 Fuqia:  2000 W Temperatura siperfaqesore:  500°C Nivele te ndryshme temperature. Drite indikuese e ndezjes. Diametri: 18.5 cm Garancia: 6 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Plitke  First Austria FA-5083-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5083-2 Fuqia:  2500 W Temperatura siperfaqesore:  500°C Nivele te ndryshme temperature. Drite indikuese e ndezjes. Diametri i plitkes se madhe: 18.5 cm Diametri i plitkes se vogel: 15.5 cm Garancia: 6 muaj

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Plitke  qeramike First Austria FA-5096-1Marka: Firt Austria Modeli: FA-5096-1 Fuqia:  1250 W Plitka arrin temperaturë prej 300 ° C për 30 sekonda. Nivele te ndryshme temperature. Drite indikuese e ndezjes. Diametri i pllakes: 19.4 cm Garancia: 6 muaj

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mikser First Austria FA-5266-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5266-2 Fuqia:  200 W Me 5 nivele shpejtesie te ndryshme. Garancia: 6 muaj

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese First Austria FA-5114-3Marka: Firt Austria Modeli: FA-5114-3 Fuqia:  300 W Me 4 tehe mjaft te mprehta Me depozite qelqi. Me 2 nivele shpejtesie te ndryshme. Garancia: 6 muaj

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese First Austria FA-5111-1Marka: Firt Austria Modeli: FA-5111-1 Fuqia:  200 W Me tehe te mprehta Garancia: 6 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tostier First Austria FA-5337-3Marka: Firt Austria Modeli: FA-5337-3 Fuqia:  800 W Me material qe nuk ngjit Me termostat per temperaturen Garancia: 6 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tostier grile  First Austria FA-5330Marka: Firt Austria Modeli: FA-5330 Fuqia:  20000 W Me material qe nuk ngjit Permasat: 22x31cm Me dy termostate te ndryshueshem dhe drite per temperaturen. Garancia: 6 muaj

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makineri per kokoshka  First Austria FA-5108-1Marka: Firt Austria Modeli: FA-5108-1 Fuqia:  900 W Garancia: 6 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set mikser First Austria FA-5273-1Nje set shume I nevojshem per kuzhinen tuaj I cili permbaj 3 lloje mikserash te ndryshme dhe shume funksionale per gatimet tuaja. 2 nivele shpejtësi Tehe Celiku Fuqia 300WGarancia: 6 muaj

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese frutash dhe perimesh First Austria FA-5212 Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Me material çelik dhe inox Fuqia: 300 Watt 2 nivele shpejtesie Kapaciteti i enes: 0.45 litra Kpaciteti i depozites: 1.1 litra

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese Murale First Austria 5571-4 Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba. Kapaciteti: siperfaqe deri n 20-25 m2 Eshte projektuar per te realizuar procesin e ngrohjes dhe ne vere sherben si nje ventilues per te freskuar ajrin ne ambientet e shtepise tuaj. Me dy nivele nxehtesie Fuqia: 1000Wat-2000Wat

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 34 produkte

Sipër