Kërkoni  "floke" 32 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Shampo Refresh per te gjitha tipet e flokeve, 1000 ml

3 500,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo Sensitive per floke te dobet dhe delikate, 1000ml

3 500,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo Volume per te gjitha tipet e flokeve, 1000ml

3 500,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ampula 100 % bimore dhe pa perberes kimike kundra renies se flokeve, 12 flakone x 10 ml

4 500,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo per floke te demtuar me vaj argani 250mlU jep force dhe shkelqim flokeve te demtuar duke rregular strukturen e demtuar te floket. Eshte I perbere me vaj argani, vitamine E, si dhe I pasuruar me fara te kakaos natyrale, per ta bere flokun sa me  vital dhe plot shkelqim. Nuk permban Paraben. Produkt original Italian I markes Barex Italiana

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo per floke te demtuar me vaj argani 1000mlU jep force dhe shkelqim flokeve te demtuar duke rregular strukturen e demtuar te floket. Eshte I perbere me vaj argani, vitamine E, si dhe I pasuruar me fara te kakaos natyrale, per ta bere flokun sa me  vital dhe plot shkelqim. Nuk permban Paraben. Produkt original Italian I markes Barex Italiana

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske per floke te demtuar me vaj argani 250mlU jep force dhe shkelqim flokeve te demtuar duke rregular strukturen e demtuar te floket. Eshte I perbere me vaj argani, vitamine E, si dhe I pasuruar me fara te kakaos natyrale, per ta bere flokun sa me  vital dhe plot shkelqim. Nuk permban Paraben. Produkt original Italian I markes Barex Italiana

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske per floke te demtuar me vaj argani 1000mlU jep force dhe shkelqim flokeve te demtuar duke rregular strukturen e demtuar te floket. Eshte I perbere me vaj argani, vitamine E, si dhe I pasuruar me fara te kakaos natyrale, per ta bere flokun sa me  vital dhe plot shkelqim. Nuk permban Paraben. Produkt original Italian I markes Barex Italiana

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhel per stilimin dhe mbrojtjen e flokeve 200 mlXhel per tju dhene forme flokeve dhe per ti stiluar shume shpejte dhe thjeshte. Eshte i pershtatshem per floke te drejta, si dhe per floke me onde apo kacurrela. I mbron floken nga rrezet e demshme te diellit UV si dhe nga faktoret e jashtem.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhel per stilimin per floket e meshkujve 100 mlXhel per tju dhene forme flokeve dhe per ti stiluar shume shpejte dhe thjeshte. I mbron floken nga rrezet e demshme te diellit UV si dhe nga faktoret e jashtem. Aplikohet gjate stilimit te flokeve ne te thate.

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske argani per floket  500 mlMaska me vaji argani eshte nje produkt qe me efektet e saj strukturon rrenjen e flokeve dhe ka perberje kryesisht nga proteina e minerale qe mund tâi ushqejme ato nga brenda duke rigjalleruar floket.Sasia 500ml

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo e bishtit te kalit per forcim te flokeve 335 mlFormula speciale ne shampon me ekstratke te bishtit te Kalit: parandalon renjen e flokeve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin.Ajo eshte e pasur nga perbersit bimore. Miremban floket, I jep volum dhe shkelqim dhe permison shendetin e tyre.Kjo shampo eshte ideale per floke te demtuar dhe te lyer

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo e bishtit te kalit me vaj kokosi dhe ulliri 1 ltShampoja terapeutike e bishtit kalit me vaji ulliri dhe kokosi eshte nje trajtues i fuqishem kunder demtimeve te flokut. Formula e saj eshte ndertuar mbi bazen e ekstraktit te bimes horse tail (bisht kali) Vaji i paster ulliri dhe vaji kokosi, te cilet jane nga ushqyesit dhe rigjeneruesit me te...

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Gemei GM-2906Nje stilues per ti bere floket tuaj me ondeE pajisur edhe me furcen shtese

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster - Kreher elektrik Sokany HS-055 Kreher elektrik ne trajten e nje pjastre e cila eshte ideale per te gjitha llojet e flokeve. Funksion jonizues me kokrriza qeramike qe mbron floket. Arrin temperaturen deri ne 750 Fahrenheit (afersisht 230 grade Celsius) Me ekran LED. Ngjyra:E zeze

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany HS-053Nje kreher elektrik me dhembeza qeramike, i cili drejton floket shue shpejt, pa i djegur dhe duke ruajtur shkelqimin dhe volumin e tyre. Ideale per te gjithe llojet e flokut, si me onde edhe em kacurrela ne vetem pak mimuta. Me ekran LED per temperaturen. Temperature deri ne 230 ðC Gati per tu perdorur ne temperaturen...

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Pritech 3306 Nje tharese flokesh profesionale e martkes Pritech, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter dhe pa i demtuar floket. Fuqia:2200 wat 2 nivele shpejtesie 3 nivele nxehtesie

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany CS-609  Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit tekreherit i cili ngrohet shume shpejt. Arrin nxehtesi nga 130 deri ne 230 grade, ndersa nga jashte kreheri ka nje temperature shume te ulet.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Gemei GM-1719 Tharese e cila nuk demton floket dhe rezlin tharje te shpejte me ajer te ngrohte ose te ftohte. Fuqia: 1800 Watt 2 nivele shpejtesie 3 nivele nxehtesie

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608  Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt. Ngrohet per 30-45 sekonda.

1 990,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster DSP E10004Nje pjaster shume efikase me pllaka qeramike e markes DSP e cila ju ndihmon te drejtoni floket shume shpejt dhe ne menyre shume efikase. Me kabell rrotullues 360 grade me gjatesi 2m.  Me Rregullator dixhital temperature,ekran LCD dhe touch screen.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Severin 0806Stilues flokesh i markes gjermane Severin per ti bere floket tuaja me onde ne nje kohe shume te shpejte. I  mbron floket nga djegja dhe ju jep atyre shkelqim. Me kordon elastik qe ju lejon lehtesi ne perdorim.

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh 5 ne 1 Maxi HD-8800Nje tharese flokesh me fuqi 6000 watt, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter. Nuk i demton floket dhe u jep atyre shkelqim.  Me 2 nivele nxehtesie dhe 2 nivele shpejtesie.Ne paketim permban 5 aksesore te ndryshem perfshire edhe krehera per te realizuar krehjen ideale ne nje kohe...

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Gemei GM-1716Tharese e cila nuk demton floket dhe rezlin tharje te shpejte me ajer te ngrohte ose te ftohte. Fuqia: 2200 Watt

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Max 1600 Wat.Tharese flokesh qe ju ndihmon te thani floket tuaj ne menyre shumne te shpejte dhe efektive pa i demtuar ato.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Fuego HD-821BTharese flokesh cilesore dhe shume komode per tu perdorur edhe ne udhetime.   Me sistem mbrojtje nga nxehtesia. 2 nivele temperature per stilime te ndryshme. Fuqia 1200 W Me funksion per ajer te ftohte.

1 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Fuego HD-832Tharese flokesh cilesore dhe shume komode per tu perdorur edhe ne udhetime.   Me sistem mbrojtje nga nxehtesia. 2 nivele temperature per stilime te ndryshme. Fuqia: 1200-1400 W Me funksion per ajer te ftohte.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 32 produkte

Sipër