Kërkoni  "imetec" 37 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Termometer dixhital per matjen e temperatures.Rezistent ndaj ujit per pastrim te thjeshte.Alarm tregues per ethe.Tregues zanor.Ekran i madh per lexim te thjeshte.Pa merkur.Fikje automatike.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates Tensioni Imetec BP2 100 Mates tensioni dixhital.Tregues per hiper tension.

3 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pastrues per hunden Imetec NA 100Pastron sekrecionet e hundes fale aksionit fluid.Mjafton shtypja e butonit dhe pastrimi fillon automatikisht.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini masazhator per trupin Imetec ML4-200 Masazhatori më praktik dhe i vogël që kini hasur, me tre këmbë të cilat masazhojne trupin. Mund ta perdorni ne pjese te ndryshme ku keni nevoje per relaksim te muskujve dhe heqje te dhimbjeve. Garancia: 6 muaj

2 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pastrues fytyre Imetec  Bellisima me karikimSistemi i ri i pastrimit te thelle te fytyres per nje lekure te shendetshme dhe shume te hidratuar.

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Peshore elektronikeTregues LCDPllake xhami shume e sigurtMaksimumi kapacitetit deri ne 150 kgTregon kalorite e marra ose te djegura gjate nje dite.Sensore shume te sakteNdezja me sensore, nepermjet prekjes.Tregues per nivelin e bateriseMbyllje automatike

3 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates Tensioni Imetec BP2 200Mates tensioni dixhital.Tregues per hiper tension.Shifra te medha dhe ekran i ndricuar per shikueshmeri te qarte.Fikje automatike.Mban deri ne 30 matje me date dhe ore ne memorie.Punon me bateri.Grancia: 12 muaj

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Bellissima P2 2200Nje tharese flokesh profesionale, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter.

6 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Bellisima K5 2000Nje tharese flokesh e cila ju mundeson te thani dhe stiloni floket ne nje menyre sa me komode.

4 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster flokesh Bellissima Style Creator B6 200Nje pjaster profesionale e cila perdoet per drejtimin e flokeve, apo edhe per te krijuar kacurela

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster flokesh Bellissima B21 100Nje pjaster e dizajnuar me pllaka qeramike dhe titaniumi per te mbrojtur floket dhe per thu dhene atyre shkelqim.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster flokesh Bellissima B1 100Nje pjaster profesionale e cila ndihmon  per te drejtuar dhe te mbrojtur floket me vetem nje kalim.

6 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Bellissima Ricci&Curl BHS3 100Stiluesi Bellissima Revolution Ricci&Curl eshte zgjedhje ideale per te realiuar ondet dhe kacurrelat e deshiruara.

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Bellissima Multi Curl S1 700Stiluesi Bellissima Multi Curl  ju ndihmon te realzioni ne menyre shume efikase ondet dhe kacurrelat e deshiruara.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Bellissima Magic Style  BP2 30Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e nje  furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Bellissima Magic Styleà BP2 38Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e njeà furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Bellissima Magic Style  BP2 45Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e nje  furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blender Imetec BL3 200wBlender me kapacitet 700 ml.Perzjere e shpejte dhe shume efikase per frutat apo perimet e ndryshme.Aksesoret mund te lahen lehtesisht ne lavapjate.Gota eshte plastike.Thikat jane prej celiku qe nuk ndryshken.Fuqia 200W.Gjatesia e kabullit 1m.Garancia: 12 muaj

4 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blender Imetec me gote qelqi 300w Blender profesional per te pergatitur kokteile te ndryshme. Gote qelqi cilesi e larte. Trupi prej metali Kapaciteti: 800 ml 2 nivele shpejtesie Garancia: 12 muaj

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blender Imetec Profesional BL 1000 Blender profesional per te pregatitur kokteile te ndryshme Fuqia: 500W 6 koka te ndryshme inoksi Gote qelqi cilesi e larte Garancia: 12 muaj

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hekur rrobash Imetec Titanox K109Hekur hekurosje me performance profesionale, me pllaka celiku e mbuluar me inoks.Avull ekstremisht i fuqishem horizontalisht dhe vertikalisht.Avull i vazhdueshem dhe i ndryshueshem gjate gjithe kohes. Garancia: 12 muaj

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hekur hekurosje me performance profesionale me baze inoksi.Ne pjesen e poshtme e cila perbehet nga inoksi, ka vrima nga ku del avulli, per nje hekurosje me te mire dhe duke u dhene shkelqim rrobave tuaja. Perdor sistemin ZeroCalc per anti gureve gelqeror qe mund te formohen.Sistem vetpastrimi. Garancia: 12 muaj

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mulli kafeje Imetec CG1Mulli kafeje me thika celiku te cilesise se larte Kapak hermetik Garancia: 12 muaj

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hekur rrobash Imetec Zerocalc Pro 2300 WHekur hekurosje me performance profesionale me baze inoksi.Ne pjesen e poshtme e cila perbehet nga inoksi, ka vrima nga ku del avulli, per nje hekurosje me te mire dhe duke u dhene shkelqim rrobave tuaja. Perdor sistemin ZeroCalc per anti gureve gelqeror qe mund te formohen.Sistem vetpastrimi. Garancia: 12 muaj

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese Imetec Dolcevita CH5Grirese me thika shume te mprehta celiku.Kupa ka kapacitet deri ne 400ml.Kapaku me sistem te sigurte te dyfishte. Garancia: 12 muaj

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Plitke Imetec Dolcevita HP1Plitke Imetek e cila gatuan shume shpejte.Pllaka eshte prej gize: edhe pasi fiket mban nxehtesine per nje kohe te gjate8 nivele te ndryshme kontrolli te temperatures. Garancia: 12 muaj

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tostier Imetec Dolcevita SM3Tostiere Imetec e pershtatshme per  pregatitjen e tosteve, hamburgerave, sandwicheve etj.Gati per t'u perdorur kur ndizet drita treguese.Ka material qe nuk ngjit. Garancia: 12 muaj

4 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 37 produkte

Sipër