Kërkoni  "lamarket" 118 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Set me 5 tenxhere XingatoNje set shume funksional per kuzhinen tuaj me 5 cope tenxhere xingate me kapake qelqiMe madhesi te ndryshme prej 16, 18, 20, 22 dhe 24 cm.Tenxheret perdoren per gatim ne soba te ndryshme si: gaz, elektrike, qeramike etj.Nuk rekomandohet per perdorim ne grila ne natyre ose mbi flake te hapura ne natyre.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje  EMS me nje sistem komandimi Nje pajisje e cila perdor teknologjine inovative EMS per te vene muskujt ne levizje duke ju tonifikuar, dobesuar, duke shkrire dhjmanin e tepert per te pasur formen tuaj trupore te deshiruar. Mjaftojne 12 minuta ne dite te perdorni pajisjen per te arritur rezultate te mahnitshme pa asnje mundim dhe pa humbur kohe.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje EMS me 3 sisteme komandimi Nje pajisje e cila perdor teknologjine inovative EMS per te vene muskujt ne levizje duke ju tonifikuar, dobesuar, duke shkrire dhjmanin e tepert per te pasur formen tuaj trupore te deshiruar. Mjaftojne 12 minuta te perdorni pajisjet per te arritur rezultate te mahnitshme pa asnje mundim dhe pa humbur kohe.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçiklete  Max URBAN RACER 12''Nje Biciklete per femije e markes Max URBAN RACER me madhesi gomash 12"E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh, ajo eshte dizenjuar per te dhene kenaqesi dhe komoditet nder vite.

7 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçiklete  Max PINKY 12''Nje Biciklete per femije e markes Max PINKY me madhesi gomash 12"E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh, ajo eshte dizenjuar per te dhene kenaqesi dhe komoditet nder vite.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçiklete  Max SUPERMAX 16''Nje Biciklete per femije e markes Max SUEPERMAX me madhesi gomash 16"E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh, ajo eshte dizenjuar per te dhene kenaqesi dhe komoditet nder vite.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçiklete  Max URBAN RACER 16''Nje Biciklete per femije e markes Max URBAN RACER me madhesi gomash 16"E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh, ajo eshte dizenjuar per te dhene kenaqesi dhe komoditet nder vite.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçiklete  Max PINKY 16''Nje Biciklete per femije e markes Max PINKY me madhesi gomash 16"E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh, ajo eshte dizenjuar per te dhene kenaqesi dhe komoditet nder vite.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

 BIÇIKLETA MAX  BUTTERFLY 16"Nje Biciklete per femije e markes MAX  BUTTERFLY  me madhesi gomash 16"E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh, ajo eshte dizenjuar per te dhene kenaqesi dhe komoditet nder vite.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

BIÇIKLETA MAX KITTY 16"Nje Biciklete per femije e markes MAX  KITTY  me madhesi gomash 16" dhe ne ngjyre pink.E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh, ajo eshte dizenjuar per te dhene kenaqesi dhe komoditet nder vite.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pantallona te gjata sportive per meshkuj Pantallona te gjata sportive per meshkuj, me material shume cilesor 100% pambuk. Shume komode per perdorim te perditshem. Me dizajn me 2 xhepa anesore

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pantallona te gjata sportive per femra Pantallona te gjata sportive per femra, me material shume cilesor 100% pambuk. Shume komode per perdorim te perditshem. Me dizajn me 2 xhepa anesore

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçiklete  Max GTR  16"Nje Biciklete per femije e markes Max GTR me madhesi gomash 16"E pershtatshme per femije dhe shoqerohet me dy rrota per te ruajtur eikulibrin,me nje nivel shpejtesie.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max  QUEENE. e bardhe 24"   Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

19 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max HUMMER GRI.24"   Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj

19 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max.HUMMER GRI.24" Frena me disk  Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

21 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MAX BIÇIKLETA Max 26"  Cross Green - pro  Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

14 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max  GALACTIC D 26" Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

22 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max 27.5 ALPINE D                        Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.Kjo biciklete ka nje strukture alumini, madhesi rrotash 27.5 . Me frena me disk,

33 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max  RUNNER 29"                     Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

19 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kostum sportiv per femra GV Kostum sportiv per femra GV  mjaft I bukur dhe cilesor Me dizajn Givenchy ne  ngjyre pink dhe te zeze

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kostum sportiv per femra RB Kostum sportiv per femra RB mjaft I bukur dhe cilesor Me dizajn Reebok ne ngjyre bardhe e zi, blu e erret dhe te zeze

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kostum sportiv per meshuj  Kostum sportiv per meshkuj mjaft I bukur dhe cilesor, Me dizajn Adidas dhe me disa ngjyra,

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kostum sportiv per meshuj me 4 ngjyra Kostum sportiv per meshkuj mjaft I bukur dhe cilesor Me dizajn Adidas dhe me disa ngjyra,

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kostum sportiv per meshuj me 3 ngjyra Kostum sportiv per meshkuj mjaft I bukur dhe cilesor, Me dizajn Adidas dhe me disa ngjyra,

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Printer Samsung Laser Xpress, modeli SL-M2026Printer shume cilesor dhe i shpejte i markes  Samsung Laser Xpress, modeli SL-M2026Mund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wireless.Thjesht shtypni butonin One Touch Screen Print per te printuar gjithcka që shihni ne ekran

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

 PRINTER SAMSUNG MULTIFUNKSION  M2070 SKANER, FOTOKOPIE 20PPM  Printer shume cilesor dhe i shpejte i markes  SamsungMund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wireless.

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 118 produkte

Sipër