Kërkoni  "lodra" 22 rezultate u gjetën.

0 Përshtypje(t)

Lego Birthday Party 41110Set me  Lego per femije, ideale per moshen  5 deri ne 12 vjec. Dimensione: 26.2 x 6.1 x 19.1 cm

3 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego Fast Car 3 ne 1 (31046)Set me Lego per femije, i pershtatshem per moshat 7 deri ne 12 vjec.

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego City  Dragster Transporter 60151Nje set lego shume interesantem e pershtatshme per femeije te moshes 5-12 vjec. Produkt Origjinal Lego

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego 4 x 4 Off Roader 60115Nje set lego me nje makine te madhe 4x4 tuaj per gara ne shkretetire. Permasat e paketimit: 26 x 19 x 6. E rekomandueshme per femije 7-14 vjec. Produkt origjinal Lego

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego Van & Caravan 60117 Lego e pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshes 5 deri ne 12 vjec. Dimensione: 26.2 x 6.1 x 19.1 cm Numri i pjeseve: 250

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Loje Monopoly Basic UKLuaj Monopoly me te gjithe familjen. Per moshat mbi 8 vjec. 2 deri ne 6 lojtare.

3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Cake PartyNje set me plasteline e cila perfshin  5 prerese me forma,2 pjata, spatul, pirun,thike dhe 5 kuti me plasteline.Nje set shume argetues per femijet tuajdhe me te cilen mund te pregatisin embelsira shume interesanteProdukt origjinal Hasbro

2 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Crazy Cuts HairNje set me plasteline shume argetuese per femijet te cilet dashurojne parukierine.Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen 6 kuti plasteline si dhe aksesoret me kukulla te setit.Produkt origjinal Hasbro

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Star Wars Millennium FalconNje set me plasteline shume argetuese per femijet me tematiken e filmit te njohur âStar Warsâ Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen personazhet dhe aksesoret e setit dhe 5 kuti me plasteline.Produkt origjinal Hasbro

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Playful Pies Set Nje set me plasteline shume argetuese per femijet.Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen aksesoret e setit dhe 4 kuti me plasteline.Produkt origjinal Hasbro

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Ariel and Undersea FriendsNje set me plasteline shume argetuese per femijet, me personazhin e dashur Ariel.Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen aksesoret e setit dhe 4 kuti me plasteline.Produkt origjinal Hasbro

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tavoline per femije Vaiana Superdesk Tavoline e vogel,me personazhet e Disney Vaiana. Eshte argetues dhe edukues njekohesisht. Ne paketim ka te perfshira ne paketim 8 lojra te ndyshme,per te vizatuar,per te formuar (Puzzle), tangram. Permasat: Gjatesia 55cm, gjeresia 35cm dhe lartesia 35cm Produkt Origjinal Lisciani

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tavoline vizatimi per femije Vaiana Super Art School Tavoline e vogel vizatimi ,me personazhet e Disney Vaiana. Eshte argetues dhe edukues njekohesisht. Produkt Origjinal Lisciani

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush Bear Hugo 38cm

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush My Little Pony Rainbow  30Cm

2 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush Loving Pets Dogs

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush Baboo Panda 15Cm

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine me pult komandimi Rock Crawler P1401 Modeli: RC P1401 Teknologjia 2.4GHzDiametri i rrotave: 95mmGjeresia e rrotavre: 40mmSistemi e komandimit: me te 4-ta rrotatMateriali: ABS

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine me pult komandimi Rock Crawler P1001Modeli: RC P1001 Koha e karikimit: 180 - 240 minutaKoha e funksionimit: rreth 20 minuta Distanca e kontrollit: 80mSistemi e komandimit: me te 4-ta rrotat

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Loje formuese per femije Track Racer Nje loje formuese shume interesante per femijet,e perbere nga 79 pjeseza te ndryshme per ata qe duan te luajne me trena.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Loje formuese per femije MineCraft  6-12 Nje loje formuese shume interesante  dhe argetuese per femijet, e perbere nga 234 pjeseza te ndryshme.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 22 nga 22 produkte

Sipër