Kërkoni  "outletmaj2018" 39 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Sensor Parkimi akustik dhe vizualSisstemi punon automatikisht me ndezjen e makinesSinjalizim akustik (beep beep) dhe vizual (ne ekranin LED)

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Sistem Alarmi Steelmate  828P EBAT Teknologji e larte e markes Steelmate, lider per prodhimin e  sistemeve te sigurise se makines. Kodifikim i personalizuar per rastet e emergjences

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera per makinen Vechile blackbox DVRKamera per makinen per rregjistrim ne cdo moment gjate udhetimit. Funksion stand by per te bere te mundur regjistrim dhe ne momentin kur makina juaj nuk eshte ne levizje. Dikton levizjet dhe eshte e ndjeshme ndaj tronditjeve.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini Boks me bluetooth X6 Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni. Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja (radio, smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj). Gjithastu  mund te degjoni muzike direkt nga USB-ja, karta e memorjes apo te degjoni edhe Radio. Karikohet per 2 ore dhe mund te luaj muzike deri ne 3 ore rresht

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set Bokse per makinen 16 cm TS-A1672ESet me bokse me tingull te paster dhe te qarte. Diametri: 16 cm Fuqia maksimale: 220W Fuqia nominale: 30W

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Sensor parkimi Steelmate PTS410 M5 me koka te sheshtaSensor parkimi me sinjalizim akustik (beep beep) dhe vizual (ne ekranin LED)Me 4 koka sensoresh me diameter 14mm.I pershtatshem per kohe me shi dhe per cdo lloj moti

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Gemei GM-2906Nje stilues per ti bere floket tuaj me ondeE pajisur edhe me furcen shtese

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske ari 24K per fytyren Aichun Beauty 135 grNje maske  e pasuruar me ar 24k, me acid hialuronik, argjile vullkanike dhe vitamine E. Ideale per ti dhene freski dhe shkelqim fytyres, Largon njollat nga lekura, shenjat e lodhjes dhe ka efekte antirrudhe.

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbulese mbrojtese per makinen me permasa te ndryshmeMbulese mbrojtrse per makinen tuaj qe e mbron ate nga kushtet atmosferike si ne vere ashtu edhe ne dimer. Material rezistent dhe shume cilesor Rezistente ndaj diellit, kundra ujit, kundra ngricave Ngjyra: gri

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Dekoder DVB-T2 Tuner Vivax Imago 154Dekoder i domosdoshem per te pare kanalet Dixhitale Tokesore te gjenerates se dyte DVD-T2 RAM: 1 GB RAM Memoria e brendshme: 8 MB Me  Cilesi Full HD, suport per te gjitha kanalet Televizive Lidhje HDMI dhe Scart me Televizorin Me porte USB

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bateri e Jashtme Remax Proda 2600 mah Bateri e Jashtme Remax Proda me kapacitet per te karikuar disa here pajisjet tuaja elektronike.Kapaciteti:2600 mahKarikon celularin mbi 1 here te plota. Ngjyrat:  E bardhe me shirta anesore ngjyre blu,  jeshile,  gri dhe ngjyre Roze

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampa atmosfere Led  per makinen me pult komandimi Llampa te cilat vendoset ne interierin e makines poshte sediljeve per ti dhene makines tuaj nje atmosferes shume interesante. Me llapa Led Neon te cila ndryshohen me pult komandimi per nuanca te ndryshme

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese Gemei  5 ne 1 GM-571Nje makine qethese dhe rroje me 5 aksesore te ndryshem.E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimn e deshiruar.Me bateri te rikarikueshmeKoha e karikimit te plote: 5 orePunon 40 min me bateri.Drite LED qe tregon mbarimin...

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 3 tenxhere HoffmanNje set shume funksional per kuzhinen tuaj me 3 cope tenxhere me material inox shume cilesor. Me kapake dhe doreza dhe pastrohen shume lehte. Me madhesi te ndryshme prej 20, 22 dhe 24 cm.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere me presion HoffmanTenxhere me presion shume cilesore per gatime te shpejta dhe te shendetshmeVjen ne 3 permasa te ndryshme me kapacitet: 5 litra, 7 litra dhe 9 litraMateriali: inoks.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KV1403Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.Pranon formatet MP3 / WMA .

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Leagoo Alfa 8 Dual Sim Smartphone Leagoo Alfa 8 me 2 kamera cilesore dhe me parametra te avancuar. Me ekran 4 inch Procesori: 1.3GHz procesor quad core Ram: 1GB RAM ROM: 8GB memorie të brendshme

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Leagoo Z6 Mini Smartphone Leagoo Z6 Mini me 2 kamera cilesore dhe me parametra optimale. Me ekran 4 inch. Procesori: SC7731 Cortex A7 Quad Core (Fast processor), frequency up to 1.3GHz. Ram: 512 MB ROM: 4GB memorie të brendshme

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set depilator dhe kit me 13 aksesore per manikyr Nje set multifunksional me makine per depilim per fytyren dhe zonat intime, e cila vjen se bashke me nje cante kit per manikyr dhe pedikyr. Canta e kitit per manikyr permban 13 artikuj te ndryshem me furca, pickatore, prerese thonjsh, gershere, lime, pasqyre etj.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje per sport Iron Gym Nje pajisje multifunksionale per tu stervitur edhe ne kushtet e shtepise. Monotohet lehtresisht te dera ose mund te beni stervitje duke e levizur ate sipas nevojave tuaja per te ushtruar muskujt e barkut, te shpines, te kembeve, te vitheve etj.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera per makinen me pasqyre Full HD Nje kamera per makinen me pasqyre, me cielsi te alrte rregjistrimi Full HD, per te rregjistruar rrugen gjate udhetimeve tuaja. Kend i gjere shikueshmerie deri ne 160 grade Suporton karte memorie deri ne 32 GB.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese universale per smartphone per makine Air VentNje mbajtese universale per te vendosur smartphone tuaj ne makine. Fiksohet te vendi i ventilimit dhe suporton smartphone te madhesive te ndryshme nga 3.5 inch - 6.3 inch. Me rrotullim 360 grade.

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera sigurie me wifi Fisheye 360 grade Nje kamera sigurie qe ju lejon te kontrolloni shtepine apo ambjentin e biznesit nepermjet telefonit kudo qe ndodheni. Me 4 kamera te ndryshme te inkorporuiara per te pasur nje mbulim te plote 360 grade. Lidhje me Wireless ose me internet me lan. Kamera:3 MP Rezolucioni: 1280*960 px Suporton karte memorie deri ne 64 GB

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere per skuqje 3 ne 1 me kullese inoksi 24 Cm Nje tenxhere e cila i nevojitet cdokujt ne kuzhine pasi perdoret per 3 funksione te ndryshme. Ideale per skuqje pasi tenxherja ka kullesen e inoksit qe ua ben gatimin shume te lehte dhe komod. Gjithashtu perdoret si tenxhere e thjeshte, apo per te zjere dhe per ti kulluar direkt produktet nga kullesa prej...

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 3 tasa per ushqim Set multifunksional me 3 tasa te cilat vendosen ne shtresa siper njeri tjetrit, per te ruajtur ushqimet  te fresketa dhe te shendetshme si dhe per ti marre ato me vete ne pune apo ne udhetime te ndryshme.

1 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Rubinet elektrik Water Faucet me ekran dixhital Rubinet elektrik per te pasur gjithnje uje te ngrohte ne shtepine apo ambjentin tuaj te punes ne vetem pak minuta.Me kontroll dixhital duke sigurar uje te ngrohte menjehere  duke ju bere te  kurseni kohe, energji dhe uje.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 4 tenxhere + 2 tigane Kaisa Villa Nje set shume funksional per kuzhinen tuaj me 6 aksesore te ndryshem: 4 tenxhere + 2 tigane me material inox shume cilesor anti ngjitje dhe me kapake qelqi. Dizajn shume elegant zvicerian me ngjyre argjendi dhe elemente ngjyre ari te dorezat dhe te kapaket.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 39 produkte

Sipër