Kërkoni  "smartphone" 60 rezultate u gjetën.

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Baby Smartphone Lisciani është një lodër elektronike edukative që imiton smartphonet e te rriturve per nga dizajn dhe  ju mëson femijeve emrat e kafsheve shtepiake në italisht dhe anglisht. Marka: Lisciani

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese universale per telefona smartphone per makine.E pajisur me tape vakumi.Rrotullim 360 grade.

1 090,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese universale per telefona smartphone per makine.E pajisur me tape vakumi.Rrotullim 360 grade.

1 090,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Marka: BluModeli: Studio Energy 2Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)Garancia: 12 muaj

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Marka: BluModeli: Vivo XLDual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)Garancia: 12 muaj

31 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Marka: BluModeli: Studio One PlusDual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)Garancia: 12 muaj

33 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Marka: BluModeli: Win HD LTEDual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)Garancia: 12 muaj

19 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese Krahu per SmartphoneMbajtese per smartphone me ekran deri ne 5.5". Shume praktike, me ngjitese tek krahu qe mund te perdoret gjate vrapimit apo aktiviteve te ndyshme sportive. E pajisur me mbulese me plastmas qe e mbulon telefonin nga shiu.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X5 Max DUAL SIM Doogee me  2 karta Sim me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit Rrjetet:  3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 Pixles Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android v6.0 RAM: 1GB

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee Y6C DUAL SIM Doogee me  2 karta Sim me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 8MP

15 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xiaomi Redmi 4 DUAL SIM Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 13MP  Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1920x1080 PX Rrjetet:  4G/3G/2G

23 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xiaomi me  2 karta Sim Rrjetet:  4G/3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 PX Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow RAM: 2GB Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 13MP 

18 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee Shoot 2 DUAL SIM 1GB RAM / 8GB ROMme 2 karta Sim Rrjetet: 3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 PX Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android 7.0 Nougat RAM: 1GB Memorja e brendshme: 8GB

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee Shoot 2 DUAL SIM 2GB RAM / 16GB ROMMe 2 karta Sim Rrjetet: 3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 PX Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android 7.0 Nougat RAM: 2GB Memorja e brendshme: 1+GB Kamera paresore: 5MP + 5 MP (Kamera e dyfishte paresore 5MP+5MP me zoom dixhital 8x)

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Cante Kundra Ujit per Smartphone Cante kundra ujit e cila pershtatet per cdo smartphone deri ne 6 inch Mbyllje hermetike me disa dhoma ajri dhe lidhese per tu mbajtur ne qafe. Material rezistent. Permasat 20 x 10 cm. Ngjyra transparente ose e zeze

490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set Bateri e jashtme 2600 mah + shkop selfie + cante kundra ujit per smartphone + mini boks me bluetooth Led

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X30 3G Dual Sim me 4 kamera Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me 4 kamera per te realizuar fotot dhe selfiet perfekte. Me ekran  5.5" i harkuar me cilesi HD dhe me Kamera selfie e dyfishte 5MP+5MP dhe kamera kryesore e dyfishte 8MP+5MP . Karta SIM: 2 karta SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: RAM 2 GB

11 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X20 L 4G Dual Sim Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore te dyfishte dhe kamera selfie per foto te shkelqyera. Me ekran  5.0" me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 dhe procesor QuadCore 1.3GHZ Me Rrjeti 4G per internet shume te shpejte. Karta SIM: 2 karta SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: RAM 2 GB

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

HomTom HT17 PRO Dual SIM 4GNje celular origjinal Homtom me super parametra. I pajisur me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit. Me 2 karta Sim dhe me rrjet 4G per internetin RAM: 2GB Memorja e brendshme: 16GB

14 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

HomTom HT17 Dual SIM 4G Nje celular origjinal Homtom me super parametra. I pajisur me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit. Me 2 karta Sim dhe me rrjet 4G per internetin RAM: 1GB Memorja e brendshme: 8GB

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X7 Pro Dual SIM 4G Doogee X7 eshte nje smartphone me super parametra me nje memorie te brendshme prej 16GB dhe ka vend per kart memorie deri 32GB. Karikohet 25% me shpejte fale sistemit te permirsuar se baterise. Ekrani: 6 inch Karta SIM: 2 karta SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: RAM 2 GB

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X9 Pro Dual SIM 4G Nje telefon i markes Dooge me dy karta qe suporton rrjetin e internetit 4G. Ky model vjen  me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit. Me memorie te brendshme 16 Gb dhe me 2 GB Ram. Ekrani: 6 inch Karta SIM: 2 karta SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: RAM 2 GB

15 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese per Smartphone Baseus SUSD-01Nje mbajtese per telefonat smartphone i cili vendoset tek vendi i ventilimit. Rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires. Mbajtesja eshte rezistente ndaj tronditjeve qe mund te shkaktohen gjate udhetimit. E forte, rezistente dhe e sigurte.

1 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese per Smartphone me magnet Remax RMC-19Nje mbajtese per telefonat smartphone i cili APLIKOHET ME MAGNET. Rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blackview A8 Max 2GB/16GBMarka: Blackview Modeli:A8 Max Sistemi Operativ:Android ROM (Kapaciteti):16 GB RAM (Shpejtesia):2 GB

13 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blackview R6 3GB/16GB Marka: Blackview Sistemi Operativ:Android RAM (Shpejtesia):3 GB ROM (Kapaciteti):16 GB

17 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blackview Dual Sim BV5000 2GB/16GBNje smartphone i markes Blakview me super parametra, kundra lageshtires, kundra pluhurave dhe me 2 karta sim. Me bateri shume te fuqijshme dhe sherben edhe si karikues per nje tjeter smartphone. Ekrani: 5 inch Me 2 karta Sim RAM (Shpejtesia):2 GB ROM (Kapaciteti):16GB (Suporton karte memorie deri ne 32 GB)

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 60 produkte

Sipër