Shtëpia 

Ka 403 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Pastrues i pushit te rrobave Dsp 700243 nivele rregullimi per cdo tip rrobeKoke me brisqe celikuPunon me bateri te rikarikueshme permes fishes USB

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Elektrike Multicooker DSP KB5004 Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 12 programe te ndryshme gatimi.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ulese portative silikoni Ju sjellim ulesen me inovative te cilen mund ta perdorni ne siperfaqet me te veshtira dhe te ndiheni rehat.Mund ta perdorni ne karrigen tuaj,ne dhomen e ngrenies, ne zyre , makine e kudo.Thojini lamtumire muskujve te lenduar nga ndenja ulur ne karrike para komjuterit  apo gjate udhetimeve te largeta.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fshese Smart Spin BroomNje fshese shume inovative me nje teknologji moderne te pastrimit dhe pa perdorim te kabujve te bezdishem, apo te energjise elektrike dhe te baterive.Fale rrotullimit 360 grade te 2 furcave anesore, realizohet mbledhja dhe terhqja e papastertive brenda ne depozite.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ekspres kafeje DSP KA3028Ekpres kafeje cilesor i markes DSP, per te pregatitur ne cast kafe ekspresin tuaj te deshiruar.Me funksion per per te krijuar shkume ose te ngrohni qumesht per makiato apo kapucino.Fuqia: 850 W , 220 -240 V

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tostier qeramik multifunksional Nje tostier ideal per te pregatitur ne 5 minuta cfaredo deshironi, toste, sanduiche, kotoleta, omleta, emblesira e shume ushqime te tjera.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes portabel  Handy Heater Nje ngrohes shume funksional me pllake qeramije, I cili nuk ju ze fare hapesire, vendoset direkt ne prize ne mur, pa kabuj qe tju shqetesojne neper kembe.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampe multifunksionale Recharchable camping LanternNje llampe multifunksionale per shtepine dhe udhetimet tuaja ne natyre, e cila karikohet me energji elektrike dhe me panel diellor. Fale bataerise se inkorporuar 800 mah ajo ju sherben per ndricim deri ne 18 ore

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes aeroterm model-FH-06Ngrohes aeroterm efikase per ngrohje  ne dimer, Fuqia(Watt): 2000 WNgjyra: E bardhe

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 3 tepsi alumini Old Pot ItaliaNje set shume i nevojshem dhe shume funksional per kuzhinem  tuaj, me 3 tepsi te markes Old Pot Italia, te pershtatshme per embelsira apo tava te ndryshme.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes elektrik mural Simfer S.2350 WTBEshte i paisur me nje termostat me mundesi mbrojtje nga mbinxehja. I pajisur me turbo fan per nje ngrohje optimale te ambjentit.

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

NGROHES AEROTHERM PTC Max KF603 Ngrohese aeroterm PTC Max KF603 me dizajn kompakt, i lehte per te levizur kudo, i pershtatshem per vendosjen ne shume vende Absolutisht te sigurt. Nuk shkakton  djegie te lekures dhe eshte  I pershtatshem per perdorim ne dhomat e gjumit, dhomat e punes dhe kudo.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Reflektor Elektrik  ELEKTRA ENG-2000 2000 W. 4 Tuba Kuarci. Me Lageshtues ambjenti.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tavoline Ngrohese Elektrike ETJ-1265IRTavoline Ngrohese Elektrike ETJ-1265IR , ideal per tu perdorur per ambjentet e lokaleve, bareve dhe restoranteve, si dhe per tu perdorur per sallone, dhoma gjumi, kopshte etj Fuqia 1000-1200W 

24 900,00 Lekë 29 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

NGROHES AEROTHERM PTC ELEKTRA ENAP-06 2 NIVELE. Ngrohese aeroterm Elektra Enap - 06  me dizajn kompakt, i lehte per te levizur kudo, i pershtatshem per vendosjen ne shume vende Absolutisht te sigurt. Mund te perdoret per ngrohjen gjate  dimrit dhe ftohje per veren,

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

NGROHES AEROTHERM ELEKTRA ENA-801 2 NIVELENgrohese aeroterm Elektra Ena - 801 me dizajn kompakt, i lehte per te levizur kudo, i pershtatshem per vendosjen ne shume vende Absolutisht te sigurt. Mund te perdoret per ngrohjen gjate  dimrit dhe ftohje per veren,

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 4 tenxhere InoksNje set shume funksional per kuzhinen tuaj me 4 cope tenxhere me material inox shume cilesor.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese Nicer Dicer Speedy ChopperNje grirese multifunksionale shume e nevojshme per kuzhinen tuaj.Mjafton te terhiqni unazen per te grire ushqimet tuaja te preferuara dhe te pergatisni souset me te shijshme.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 2 tenxhere + 2 tigane me veshje guri Nje set shume cilesor  per kuzhinen  tuaj, me 2 tenxhere dhe 2 tigane me veshje guri anti-ngjitje, per gatime te shendetshme dhe te shpejta. Kapaket e tenxhereve dhe te tiganit te thelle jane me xham.

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Varese rrobash e dyfishte Double - PoleNje varese rrobash e dyfishte multifunksionale per garderoben tuaj.Ne te mund te organizoni teshat tuaja, si dhe kepuce apo sende te tjera duke I pasur sa me te sistemuara dhe duke zene pak vend.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese mishi multifunksionale MLY-663Nje pajisje shume e nevojshme dhe multifunksioanle per kuzhinen tuaj. Grin mishin,  si dhe ben forma per salcice ne menyre te shpejte dhe shume te thjeshte.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese me 3 shufra quartz Ketao RH 80Ngrohese me 3 shufra quartz te cilat ndizen vecmas ose te gjitha njekohesisht, me depozite uji per lageshtimin e ambjenttit kundra tharjes se ajrit.Fuqia: 2400 W

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese me 2 shufra Quartz Heater 080QT07Ngrohese me 2 shufra quartz me sistem mbrjojtjeje nga mbinxehja.Fuqia: 800 Watt

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 6 thika celiku ZepterNje set shume i dosmosdoshem per kuzhinen tuaj, me 6 thika mjaft funksionale dhe cilesore te markes Zepter.me material celik inoks te veshura me nje shtrese anti ngjitje dhe me doreza te rehatshmeNgjyra: e zeze me dekore

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese Murale Timberk   TFH W200.UPInstalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba.Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze Grand GR-206Friteze shume cilesore  me kapacitet 2.5 lt. Material qe nuk ngjjit, dhe e pajisur me termostat per temperature deri ne 190 °C dhe funksion sigurie per fikjen. Me drite treguese kur vaji eshte i nxehte dhe gati per skuqjen

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese aeroterm JL NIVA KPT-2203Ngrohese aeroterm me rezistence qeramike, me funksion rrotullues 80 grade per te realizuar nje ngrohje uniforme dhe sa me te mire te ambjentit tuajFuqia : 2000 W

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 403 produkte

Sipër