Elektroshtëpiake 

Ka 223 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Elektrike Multicooker DSP KB5004 Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 12 programe te ndryshme gatimi.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tostier qeramik multifunksional Nje tostier ideal per te pregatitur ne 5 minuta cfaredo deshironi, toste, sanduiche, kotoleta, omleta, emblesira e shume ushqime te tjera.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes portabel  Handy Heater Nje ngrohes shume funksional me pllake qeramije, I cili nuk ju ze fare hapesire, vendoset direkt ne prize ne mur, pa kabuj qe tju shqetesojne neper kembe.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes aeroterm model-FH-06Ngrohes aeroterm efikase per ngrohje  ne dimer, Fuqia(Watt): 2000 WNgjyra: E bardhe

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

NGROHES AEROTHERM PTC Max KF603 Ngrohese aeroterm PTC Max KF603 me dizajn kompakt, i lehte per te levizur kudo, i pershtatshem per vendosjen ne shume vende Absolutisht te sigurt. Nuk shkakton  djegie te lekures dhe eshte  I pershtatshem per perdorim ne dhomat e gjumit, dhomat e punes dhe kudo.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Reflektor Elektrik  ELEKTRA ENG-2000 2000 W. 4 Tuba Kuarci. Me Lageshtues ambjenti.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tavoline Ngrohese Elektrike ETJ-1265IRTavoline Ngrohese Elektrike ETJ-1265IR , ideal per tu perdorur per ambjentet e lokaleve, bareve dhe restoranteve, si dhe per tu perdorur per sallone, dhoma gjumi, kopshte etj Fuqia 1000-1200W 

24 900,00 Lekë 29 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

NGROHES AEROTHERM PTC ELEKTRA ENAP-06 2 NIVELE. Ngrohese aeroterm Elektra Enap - 06  me dizajn kompakt, i lehte per te levizur kudo, i pershtatshem per vendosjen ne shume vende Absolutisht te sigurt. Mund te perdoret per ngrohjen gjate  dimrit dhe ftohje per veren,

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

NGROHES AEROTHERM ELEKTRA ENA-801 2 NIVELENgrohese aeroterm Elektra Ena - 801 me dizajn kompakt, i lehte per te levizur kudo, i pershtatshem per vendosjen ne shume vende Absolutisht te sigurt. Mund te perdoret per ngrohjen gjate  dimrit dhe ftohje per veren,

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese me 3 shufra quartz Ketao RH 80Ngrohese me 3 shufra quartz te cilat ndizen vecmas ose te gjitha njekohesisht, me depozite uji per lageshtimin e ambjenttit kundra tharjes se ajrit.Fuqia: 2400 W

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese me 2 shufra Quartz Heater 080QT07Ngrohese me 2 shufra quartz me sistem mbrjojtjeje nga mbinxehja.Fuqia: 800 Watt

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese Murale Timberk   TFH W200.UPInstalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba.Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese murale Quartz QT05Ngrohese me 2 shufra quartz e cila vendoset ne mur.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese aeroterm JL NIVA KPT-2203Ngrohese aeroterm me rezistence qeramike, me funksion rrotullues 80 grade per te realizuar nje ngrohje uniforme dhe sa me te mire te ambjentit tuajFuqia : 2000 W

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese aeroterm Easy Home   Ngrohese aeroterm Easy Home  me dizajn kompakt, i lehte per te levizur kudo, i pershtatshem per vendosjen ne shume vende Absolutisht te sigurt. Mund te perdoret per ngrohjen gjate  dimrit dhe ftohje per veren, Nuk shkakton  djegie te lekures dhe eshte  I pershtatshem per perdorim ne dhomat e gjumit, dhomat e punes dhe kudo.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese aeroterm Silvercrest  11AL  Ngrohese aeroterm Silvercrest  me dizajn kompakt, i lehte per te levizur kudo, i pershtatshem per vendosjen ne shume vende Absolutisht te sigurt. Mund te perdoret per ngrohjen gjate  dimrit dhe ftohje per veren,

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fshese me korent Lobod VCT58560Nje fshese me korent shume cilesore e markes Lobod, shume ekonomike ne konsum energjie dhe shume praktike dhe komode ne perdorim.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fshese me korent DSP KD2004 Nje fshese me korent shume cilesore e markes DSP, e cila punon ne siperfaqe te thate e te lagesht. Kursen energji dhe eshte shume praktike ne perdorim.

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fshese me korent DSP KD2007 Nje fshese me korent shume cilesore e markes DSP, e cila punon ne siperfaqe te thate e te lagesht. Kursen energji dhe eshte shume praktike ne perdorim.

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Procesor ushqimi DSP 3 ne 1 KJ3001 Pajisje multifunksioanle 3 ne 1 shume e nevojshme per kuzhinen tuaj.  Sherben per te pregatitur akullore, per te shtrydhur fruta, si dhe per te prere dhe coptuar fruta dhe perime.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Plitke gatimi me Induksion DSP KD5031Plitke gatimi me induksion, e markes, Me disa programe gatimi per te plotesuar te gjithe nevojat tuaja. Per gatime te shendetshme dhe te ngrohta ne kohen e sherbimit.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje per embelsira DSP KC1105Pajisje epr emblesira e markes DSP, me forma te ndryshme qe jua ben me te lehte dhe te shpejte gatimin e emblesirave tuaja te preferuara

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese agrumesh DSP KJ1043 Shtrydhese agrumesh, per te perfituar ne cast leng te fresket te agrumeve, te tilla si: portokalle, mandarina, limona, qitro etj.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grile DSP  KB-1002Nje grile shume cilesore e markes DSP me te cilen mund te pregatisni sanduice, toste, te piqni mish,peshk, si dhe shume gatime te tjera te shijshme.

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese DSP KM4004Grirese perimesh e markes DSP shume cilesore me ene qelqi dhe me thika te mprehta inoksi, per te pregatitur ushqime te shijshme dhe plot vitamina. E thjeshte per tu perdorur dhe pastruar.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tostier Sonifer SF-6036Nje tostier shume cilesor i markes Sonifet me te cilen mund te pregatisni sanduice, toste, te piqni mish si dhe shume gatime te tjera te shijshme.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Waffle Maker Sonifer SF-6043Nje pajisje shume e nevojshme per kuzhinen ne te cilen mund te pregatisni embelsira waffle ne vetem pak minuta.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 223 produkte

Sipër