Doogee X60 Dual Sim 1GB/8GB

Produkt i Ri

Doogee X60 Dual Sim 1GB/8GB

Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore te dyfishte dhe kamera selfie per foto te shkelqyera.
Me ekran  5.5" me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 Nougat dhe procesor QuadCore 1.25 GHZ. Me opsion fingerprint.

11 490,00 Lekë

Doogee X60 Dual Sim 1GB/8GB

Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore te dyfishte dhe kamera selfie per foto te shkelqyera.
Me ekran  5.5" me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 Nougat dhe procesor QuadCore 1.25 GHZ. Me opsion fingerprint.

Marka: Doogee
Permasa e Ekranit (inch): 5.5", IPS
Rezolucioni: 1280 x 640 PX
Sistemi Operativ: Android 7.0 Nougat
Karta SIM: 2 karta SIM
Kapaciteti: 8 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit: 1.25GHz
Kamera Kryesore: 5MP
Kamera Ballore: 2MP
Kapaciteti i Baterise: 3300mAh
Rrjeti: 2G/3G
Teknologjia e Ekranit: IPS
Ngjyrat: E zeze, Gold
Permasat: 152,4 x 74,3 x 10,2 mm
Garancia: 3 muaj

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Doogee X60 Dual Sim 1GB/8GB

Doogee X60 Dual Sim 1GB/8GB

Doogee X60 Dual Sim 1GB/8GB

Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore te dyfishte dhe kamera selfie per foto te shkelqyera.
Me ekran  5.5" me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 Nougat dhe procesor QuadCore 1.25 GHZ. Me opsion fingerprint.

Produkte të ngjashme

Doogee X9 Pro Dual SIM 4G Nje telefon i markes Dooge me dy karta qe suporton rrjetin e internetit 4G. Ky model vjen  me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit. Me memorie te brendshme 16 Gb dhe me 2 GB Ram. Ekrani: 6 inch Karta SIM: 2 karta SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: RAM 2 GB

15 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Celular Vkworld V3 Max  Dual Sim Celulari Vkworld eshte nje zgjedhje ideale per ata qe kerkojne nje telefon rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve. Telefoni eshte me nje strukture te tille qe eshte rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve. Me 2 karta SIM

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Celular Vkworld V3 IP68 Triple SimCelulari Vkworld eshte nje zgjedhje ideale per ata qe kerkojne nje telefon rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve. Me 3 karta SIM Me bateri 3000mAh qe mban deri ne 72 ore perdorim dhe mbi 30 dite standby.

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Celular Dual Sim ODSCNNje Celular shume praktik dhe rezistent. Me suport per aplikacionet whatsApp dhe Facebook Rrjeti: 2G Me 2 karte SIM Me bluetooth

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blackview A8 Max 2GB/16GBMarka: Blackview Modeli:A8 Max Sistemi Operativ:Android ROM (Kapaciteti):16 GB RAM (Shpejtesia):2 GB

13 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blackview Dual Sim A5 1GB/8GBMarka: Blackview Sistemi Operativ:Android RAM (Shpejtesia):1 GB ROM (Kapaciteti):8GB (Suporton karte memorie deri ne 32 GB)

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blackview R6 3GB/16GB Marka: Blackview Sistemi Operativ:Android RAM (Shpejtesia):3 GB ROM (Kapaciteti):16 GB

17 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blackview Dual Sim BV5000 2GB/16GBNje smartphone i markes Blakview me super parametra, kundra lageshtires, kundra pluhurave dhe me 2 karta sim. Me bateri shume te fuqijshme dhe sherben edhe si karikues per nje tjeter smartphone. Ekrani: 5 inch Me 2 karta Sim RAM (Shpejtesia):2 GB ROM (Kapaciteti):16GB (Suporton karte memorie deri ne 32 GB)

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Doogee Mix  Dual Sim 6GB/64GBTelefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me parametra te shkelqyera. Me ekran  5.5" me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 dhe procesor Octa-Core. Me Rrjet 4G per internet shume te shpejte. Me opsionin e hapjes me fingerprint.

30 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Doogee Dual Sim X20 1GB/16GBTelefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me parametra te shkelqyera. Me ekran  5.0" me cilesi HD, me kamera kryesore e dyfishte 5MP+5MP dhe kamera Selfie 2MPdhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 dhe procesor QuadCore 1.3GHZ. Me Rrjet 3G per internet shume te shpejte.

9 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Celular Dual Sim Leagoo D1Nje Celular shume praktik dhe rezistent.Bateri qe zgjat deri ne 30 dite standby Me 2 karte SIM

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Leagoo Z3C  Dual Sim Telefon Leagoo Z3  me 2 Karta SIM dhe parametra shume cilesore. Me ekran  4.5" i harkuar me cilesi HD dhe me Kamera paresorte dhe selfie per te realizuar fotot e deshiruara

7 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Lenovo Dual Sim A616 4G Telefon Lenovo A616 me parametra te shkelqyera. Me ekran  5.5" me cilesi HD, me Sistem Andorid 4.0 dhe me memorie te brendshme 32GB. Permasa e Ekranit (inch): 5.5" Me 2 karta Sim

12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Lenovo Dual Sim S898T+ 2GB/16GBTelefon Lenovo S898T+  me parametra te shkelqyera. Me ekran  5.3" me cilesi HD, me Sistem Andorid 4.0 dhe me memorie te brendshme 32GB. Permasa e Ekranit (inch): 5.3" Me 2 karta Sim

18 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Telefon Leagoo me 2 Karta SIM dhe me parametra te shkelqyera.Me ekran  5 " me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 dhe procesor Quad-Core. Me bateri shuem te fuqijshme 4000 mAh. Mban bateri deri ne 56 ore perdorim normal  dhe deri ne 27 dite standby.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Doogee X5 Dual Sim Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore dhe kamera selfie per foto te shkelqyera. Me ekran 5.0" me cilesi HD dhe procesor QuadCore 1.3GHZ Me Rrjeti 3G per internet shume te shpejte.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Doogee S30 4G Dual Sim Telefon Doogee I gjenereates se fundit me 2 Karta SIM dhe me me dual kamera 8MP per foto te shkelqyera. Bateri e fuqijshme e cila mban deri ne 30 dite standby dhe deri ne 48 ore ne perdorim normal. Me opsionin fingerprint. Me internet 4G. Me mbrojtje ekstra kundra lageshtires pluhurave dhe goditjeve ne perdorimin e perditshem.

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Celular VK World Z3310 Dual Sim Telefon me dy karta SIM i markes VKword, i thjeshte dhe shume praktik, me kamera per foto dhe video, i cili vjen me dizajn me ngjyra te ndryshme. Mund te degjoni muzike me format MP3, radio dhe ta perdorni si elektrik (flashlight) Ekrani: 2.4" Kamera kryesore: 2.0MP Ben foto me format JPEG dhe video MP4. Rrjeti i...

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Celular Vkworld V3 plus Dual Sim Celulari Vkworld V3 Plus eshte nje zgjedhje ideale per ata qe kerkojne nje telefon rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve. Me 2 karta sim dhe me bateri 3000 mah qe mban deri ne 360 ore standby. Sherben edhe si bateri e jashtme per te karikuar pajisjet tuaja. Me antene per te kapur valet ne menyre sa me optimale kudo...

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Leagoo Alfa 8 Dual Sim Smartphone Leagoo Alfa 8 me 2 kamera cilesore dhe me parametra te avancuar. Me ekran 4 inch Procesori: 1.3GHz procesor quad core Ram: 1GB RAM ROM: 8GB memorie të brendshme

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Leagoo Z6 Mini Smartphone Leagoo Z6 Mini me 2 kamera cilesore dhe me parametra optimale. Me ekran 4 inch. Procesori: SC7731 Cortex A7 Quad Core (Fast processor), frequency up to 1.3GHz. Ram: 512 MB ROM: 4GB memorie të brendshme

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Bateri e Jashtme Remax Proda 10000 mah  Bateri e Jashtme e firmes Remax Proda me kapacitet te larte per te karikuar disa here pajisjet tuaja elektronike. Me nje dizajn shume elegant dhe me forme kompakte per tu mbajtur kudo me vete.

2 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Celular Dual Sim ODSCN 2040Nje Celular shume praktik dhe rezistent. Me bateri qe zgjat shume. Me 2 karta Sim dhe me shume funksione si kalendar, alarm, menaxher filesh, rregjistrues zeri, makine llogaritese etj.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Lenovo Dual Sim K5  2GB 16GB Telefon Lenovo K5 me parametra te shkelqyera. Me 2 karta SimMe ekran  5 Inch me cilesi HD, me Sistem Andorid 5.1 Lollipop dhe me memorie te brendshme 16GB.

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Xiaomi Redmi 5A Dual Sim 16GBXiaomi me  2 karta Sim dhe me parametra te shkelqyera. Rrjetet:  4G/3G/2G

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Samsung Galaxy J3 2017 (vitrine) Versioni Amerikan i Samsung Galaxy J3, i vitit 2017Telefon origjinal vitrine i ardhur nga USAne gjendje perfekte.

16 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Samsung Galaxy J7 2017 (vitrine) Versioni Amerikan i Samsung Galaxy J7, i vitit 2017Telefon origjinal vitrine i ardhur nga USAne gjendje perfekte.

21 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Samsung Galaxy S7 2017 (vitrine) Versioni Amerikan i Samsung Galaxy S7, i vitit 2017Telefon origjinal vitrine i ardhur nga USAne gjendje perfekte.

33 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Doogee Mix Lite Dual Sim 2/16GB Telefon Doogee Mix Lite i gjenerates se fundit me 2 Karta SIM, me 3 kamera dhe me parametra te shkelqyera.Me ekran  5.2" me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 dhe me Rrjetin 4G per internet shume te shpejte.

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blackview Dual Sim A7 1GB/8GBMarka: BlackviewModeli: A5Ekrani: 4.5 inchSistemi Operativ:AndroidProcesori: 1,3 GHz Quad-Core RAM (Shpejtesia):1 GBROM (Kapaciteti):8GB (Suporton karte memorie deri ne 32 GB)Kapaciteti i Baterise:2800 mAhKamera Kryesore:5 Mpx me Flash LightKamera Ballore:2 MpxRrjeti: 2G/3GNgjyrat: e bardhe, e zeze, blu,goldGarancia:3 Muaj

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër