Sport dhe Argetim 

Ka 16 produkte.
0 Përshtypje(t)

Kostum i gjate pambuk per femra dhe meshkuj Kostum i gjate me material shume cilesor pambuk per femra dhe meshkuj, me prerje shume te pershtatshme per aktivitete sportive, shetitje apo per daljet tuaja te perditshme.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Strece te gjata me mikrofiber Strece te gjata me mikrofiber per femra, me material shume cilesor dhe me prerje te ngushte pas trupit.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampe multifunksionale Recharchable camping LanternNje llampe multifunksionale per shtepine dhe udhetimet tuaja ne natyre, e cila karikohet me energji elektrike dhe me panel diellor. Fale bataerise se inkorporuar 800 mah ajo ju sherben per ndricim deri ne 18 ore

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hoverboard HummerMadhesia 8.5 inch Hummer.Materiali defkon rezistent ndaj thyerjeve dhe gervishjeve.

39 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kostum sportiv me 4 ngjyra Nje kostum mjaft cilesor dhe me dizajn shume te bukur, ne 4 ngjyra: I zi, blu , I kuq dhe I bardhe.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max  RUNNER 29"                     Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

19 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max 27.5 ALPINE D                        Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.Kjo biciklete ka nje strukture alumini, madhesi rrotash 27.5 . Me frena me disk,

33 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max  GALACTIC D 26" Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

22 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MAX BIÇIKLETA Max 26"  Cross Green - pro  Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

14 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max.HUMMER GRI.24" Frena me disk  Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

21 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max HUMMER GRI.24"   Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj

19 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçikleta Max  QUEENE. e bardhe 24"   Nje Biçiklete qe ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

19 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Biçiklete  Max GTR  16"Nje Biciklete per femije e markes Max GTR me madhesi gomash 16"E pershtatshme per femije dhe shoqerohet me dy rrota per te ruajtur eikulibrin,me nje nivel shpejtesie.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

BIÇIKLETA MAX KITTY 16"Nje Biciklete per femije e markes MAX  KITTY  me madhesi gomash 16" dhe ne ngjyre pink.E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh, ajo eshte dizenjuar per te dhene kenaqesi dhe komoditet nder vite.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

 BIÇIKLETA MAX  BUTTERFLY 16"Nje Biciklete per femije e markes MAX  BUTTERFLY  me madhesi gomash 16"E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh, ajo eshte dizenjuar per te dhene kenaqesi dhe komoditet nder vite.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje  EMS me nje sistem komandimi Nje pajisje e cila perdor teknologjine inovative EMS per te vene muskujt ne levizje duke ju tonifikuar, dobesuar, duke shkrire dhjmanin e tepert per te pasur formen tuaj trupore te deshiruar. Mjaftojne 12 minuta ne dite te perdorni pajisjen per te arritur rezultate te mahnitshme pa asnje mundim dhe pa humbur kohe.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 16 nga 16 produkte

Sipër