Telefona dhe Aksesorë 

Ka 163 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Doogee X60 Dual Sim 1GB/8GBTelefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore te dyfishte dhe kamera selfie per foto te shkelqyera.Me ekran  5.5" me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 Nougat dhe procesor QuadCore 1.25 GHZ. Me opsion fingerprint.

11 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J7 Prime 2 (2018) 3GB/32GBSamsung Galaxy J7 i vitit 2018, modeli Prime 2 me kapacitet 32 GB, eshte nje telefon me super parametra. Ekran 5.5 inch,  me rezolucion 1920x1080 px dhe RAM 3 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 13 MG Pixel.

37 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tablet Android  7 inch Tab 6 me Sim KarteTablet Android me ekran me madhesi 7" dhe rezolucion te larte

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

IPhone 6 16GBIphone 6  me kapacitet 16GB eshte nje telefon me super parametra i kompanise Apple.Ekran 4.7 inch me rezolucion 750 x 1334 pixels. Foto cilesore dhe RAM 1GB.Vjen ne kuti  me karikues dhe kufje.

29 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set Bateri e jashtme 3000 mah + shkop selfie + cante kundra ujit per smartphone

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bateri e Jashtme 3000 mah AK-130Bateri e Jashtme me kapacitet per te karikuar pajisjet tuaja elektronike.Kapaciteti:3000 mah

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X6 Pro  Dual SimTelefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore dhe kamera selfie per foto te shkelqyera.Me ekran  5.5" me cilesi HD dhe me Rrjetin 4G per internet shume te shpejte.

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Celular Dual Sim Samsung 1207Celular Samsung shume praktik dhe rezistent. Me bateri qe zgjat shume. Me 2 karta Sim dhe me shume funksione si kalendar, alarm, menaxher filesh, rregjistrues zeri, makine llogaritese etj. Mban bateri deri ne 30 dite standby dhe 15 ore kohe komunikimi.Permsat e ekranit: 1.52 INCH

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini Boks me bluetooth Y1Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni.Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja (radio, smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj). Gjithashtu  mund te degjoni muzike direkt nga USB-ja apo karta e memorjes.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini Boks me bluetooth me llampe LED 671Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni. Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja dhe mund te degjoni muzike direkt nga USB-ja apo karta e memorjes. Ka nje dizajn unik dhe boksi ndryshon ngjyren sa here qe e prekni, duke u shnderruar ne nje dekor shume interesant per interierin tuaj.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini Boks me bluetooth M198 Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni.Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja (radio, smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj).Gjithastu  mund te degjoni muzike direkt nga USB-ja apo karta e memorjes.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J5 (2016) J510 Samsung Galaxy J5 i vitit 2016 me kapacitet 16 GB, eshte nje telefon me super parametra.Ekran 5.2 inch,  me rezolucion 1280x720 px. Foto cilesore dhe RAM 2 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 5 MG Pixel.

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J7 (2017) Dual Sim J730F/DS Samsung Galaxy J7 i vitit 2017 me kapacitet 16 GB, eshte nje telefon me super parametra.Ekran 5.5 inch,  me rezolucion 1920x1080 px dhe RAM 3 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 13 MG Pixel. Me 2 karta Sim.

33 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J5 (2017) Dual SIM J530F Samsung Galaxy J5 i vitit 2017 me kapacitet 16 GB, eshte nje telefon me super parametra.Ekran 5.2 inch,  me rezolucion 1280x720 px. Foto cilesore dhe RAM 2 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 13 MG Pixel. Me 2 karta Sim.

26 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung Galaxy J3 (2017) J330F Samsung Galaxy J3 i vitit 2017 me kapacitet 16 GB eshte nje telefon me super parametra.Ekran 5 inch,  me rezolucion 1280x720 px. Foto cilesore dhe RAM 2 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 13 MG Pixel dhe Front Selfie 5 MG Pixel

20 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung S8 64GB (i perdorur)Samsung S8 me kapacitet 64 GB eshte nje telefon me super parametra.I perdorur, por ne gjendje te shkeqyer. Ekran 5.8 SUPER AMOLED, me nje karte SIM Nano, me rezolucion 2960 x 1440 pixels (Quad HD+). Foto cilesore dhe RAM 4 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12 MG Pixel dhe Front Selfie 8 MG PixelVjen pa kuti...

57 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

iPhone 7 32GB (i Perdorur)Iphone 7  me kapacitet 32 GB eshte nje telefon me super parametra i kompanise Apple.I perdorur, por ne gjendje te shkeqyer. Me ekran 4.7" dhe rezolucion 750 x 1334 pixels. Foto cilesore dhe RAM 2GB.Vjen pa kuti por me karikues dhe kufje.

54 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung S7 Edge 32GB (i perdorur)Samsung S7 Edge me kapacitet 32 GB eshte nje telefon me super parametra.I perdorur, por ne gjendje te shkeqyer. Ekran 5.5 inch dual edge Super AMOLED me rezolucion 1440 x 2560 pixels. Foto cilesore dhe RAM 4 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12 MG Pixel dhe Front Selfie 5 MG PixelVjen pa kuti por me...

41 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Samsung S7 32GB (i perdorur)Samsung S7  me kapacitet 32 GB eshte nje telefon me super parametra.I perdorur, por ne gjendje te shkeqyer. Ekran 5.1 inch sUPER aMOLED me rezolucion 1440 x 2560 pixels. Foto cilesore dhe RAM 4 GB. Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12 MG Pixel dhe Front Selfie 5 MG PixelVjen pa kuti por me karikues dhe kufje.

31 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

iPhone 6 64GB (i perdorur)Iphone 6  me kapacitet 64 GB eshte nje telefon me super parametra i kompanise Apple.I perdorur, por ne gjendje te shkeqyer. Ekran 4.7 inch me rezolucion 750 x 1334 pixels. Foto cilesore dhe RAM 1GB.Vjen pa kuti por me karikues dhe kufje.

30 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

iPhone 6 16GB (i perdorur)Iphone 6  me kapacitet 16GB eshte nje telefon me super parametra i kompanise Apple.I perdorur, por ne gjendje te shkeqyer. Ekran 4.7 inch me rezolucion 750 x 1334 pixels. Foto cilesore dhe RAM 1GB.Vjen pa kuti por me karikues dhe kufje.

28 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Celular Leagoo C Power Dual Sim Telefon i markes Leagoo me 2 karta Sim, i cili ka nje bateri qe  mund te zgjase deri ne 60 Dite Standby me nje karikim te plote. Me 4 drita LED per ta perdorur si elektrik dore gjate nates. Suporton bluetooth dhe Radio FM

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Boks bluetooth Waterdance KS03 Nje boks me bluetooth ime te cilin mund te degjoni muzike kudo permes usb, duke e lidhur me bluetooth ose permes fishes AUx.Me nje dizajn shume unik, realizohet nje performance e levizjes se ujit sipas muzikes.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bokse Keposon KP2000 Bokse te markes marka Keposon modeli KP2000, per te degjuar muzike direkt nga laptopi, kompjuteri juaj apo per ti lidhur direkt me kufje. Gjithashtu mund ti lidhni me telefonin ose tabletin tuaj dhe degjoni muzike me volum kudo qe deshironi. Me mikrofon te integruar, ju mund te merni telefonata me ze te larte me ane te ketij boksi

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bateri e Jashtme Fonsi 3000 mah Bateri e Jashtme Fonsi me kapacitet per te karikuar disa here pajisjet tuaja elektronike dhe per mos te mbetur asnje here pa karikim ne telefonin tuaj.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X53 Dual Sim Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore te dyfishte dhe kamera selfie per foto te shkelqyera.Me ekran  5.3" me cilesi HD dhe me Sistemin me te ri Andorid 7.0 Nougat dhe procesor ARM Cortex-A7.

12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 163 produkte

Sipër